Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 26/3 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 27/3.

Α’ ΕΠΣΕ

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού 2-0

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 0-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία 2-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου 3-1

Μαντούδι-Ταξιάρχης 5-1

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Απόλλων Παραλίας 2-1

Παντριαδικός-Προποντίδα 1-2

Αλάτσατα-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μιαούλης Φύλλων-Ερμήλιος 1-1

Δύστος-Ζάρακες 1-2

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Κάρυστος 1-4

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Δροσιά 2-0

Ακαδημία Ψαχνών 2011-Κανήθος 3-6

Νεάπολη-Ξηρόπολη 0-10

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αρτάκη-Λήλας Βασιλικού 5-2

Ακαδημία Ερέτριας-Ακαδημία Ψαχνών 2010 0-4

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος-Ατρόμητος Αλιβερίου 3-0

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

4 μ.μ.

Αβαντίδες-Εργοτέλης (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Πατεράκης (Αθηνών)/Βαμβακάς (Αθηνών)-Ανδρέου (Αθηνών), παρατηρητής: Βρακάς (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

4 μ.μ.

Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Δημοτικό Τ. Χαραλαμπίδης, Καρανικολάου (Πειραιά/Αντωνόπουλος (Πειραιά)-Πουλόπουλος (Πειραιά))

Απολλωνίδες Ερέτριας-Φωστήρας Καισαριανής (γήπεδο Ερέτριας, Σοφός (Βοιωτίας)/Φλώτσιος (Βοιωτίας)-Δελής (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Αρτάκη-Ύπατο (γήπεδο Αρτάκης, Κεφίλης (Κορίνθου)/Μπουρτζοβίτης (Κορίνθου)-Οικονόμου (Κορίνθου), 4ος διαιτητής: Μπεκιάρης (Κορίνθου), παρατηρητής: Γεωργιάδης (Αθηνών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

5 μ.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός (γήπεδο Γυμνού, Χουλιάρας/Ιωάννου-Κοντογιαννίδης)

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Δάλλας-Δούκας)

Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Φώτης/Κωνστάντιος-Δελχάς)

Μακρυκάπα-Σκεπαστή (γήπεδο Μακρυκάπας, Τσάκος/Κελεπούρης-Σιμιτζής)

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι (γήπεδο Λαμψάκου, Κασομούλης/Πριόνας-Ρουμπής)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Καστέλλα-Σταυρός (γήπεδο Καστέλλας, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Νικολάου Σ.)

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αρτεμησίου, Μπούρικας/Παυλάτος-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Καθενοί-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Πάλιουρα, Παπακυριάκος/Παππάς-Καραδήμος)

Ληλάντιο-Λουκίσια (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ντούρας/Κοτταρά-Βογιατζής)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Σκύρος (γήπεδο Σκύρου, Βελέντζας/Νέγρης-Πασχώνης)

5 μ.μ.

Στύρα-Κριεζά (γήπεδο Στύρων, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

Μαρμάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Καρύστου, Δανιηλίδης/Ντόβολης Ε.-Ντόβολης Ι.)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Δάλλας-Δούκας)

Αγδίνες-Πανηλιακός (γήπεδο Γουβών, Αλεξίου/Αντωνίου Γ.-Ρούσσης)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Νέου Πύργου, Σταύρου/Μπούρικας-Παυλάτος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κωνστάντιος/Καμπούρης Τ.-Νικολάου Σ.)

11.30 π.μ.

Αφράτι-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Αφρατίου, Λιαγκάκης/Παπακυριάκος-Δελχάς)

Κύζικος Αρτάκης-Πισσώνας (γήπεδο Βατώντα, Ντούρας/Παππάς-Κελεπούρης)

ΠΑΟ Κανήθου-Έραπος (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά-Σιμιτζής-Γεωργαράς)

Ρομαϊκός-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Πριόνας-Βογιατζής)

1.30 μ.μ.

Αθλόπολις-Μέσσαπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρράς/Καραδήμος-Σταμούλης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Μονόδρυ-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Μονοδρίου, Χουλιάρας/Ιωάννου-Κοντογιαννίδης)

Αιγέας Πετριών-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Αυλωναρίου, Ντόβολης Ι./Δανιηλίδης-Ντόβολης Ε.)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Δ. Ερμήλιος: ‘Κίνητρο για να δουλέψουμε πιο σκληρά’

Κώστας Λαγός

Γ. Δημητρίου: ‘Πήραμε αυτό που αξίζαμε’

Κώστας Λαγός

Η Γ’ Εθνική ‘ματώνει’ και η ΕΠΟ γυρνά την πλάτη

eviasports
-->