EVIASPORTS ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Πανόραμα (23/2)

Το πανόραμα του κυπέλλου ΕΠΣΕ ‘Πανταζής Απόστολος’, μετά την ολοκλήρωση της προημιτελικής φάσης.

ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Σκεπαστή 0-3

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1

2η αγωνιστική

Σκεπαστή-Αρτεμησιακός 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 3-0

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός 0-3

ΟΠΑ Αιδηψού-Σκεπαστή 0-5

  1. Σκεπαστή 9
  2. Αρτεμησιακός 4 4-4
  3. ΟΠΑ Αιδηψού 4 4-6
  4. Ταξιάρχης 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία 0-5

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών 2-0

2η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος 3-0

Ιστιαία-Μαντούδι 2-2

3η αγωνιστική

Μαντούδι-Κήρινθος 4-0

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών 1-1

  1. Μαντούδι 7
  2. Ιστιαία 5
  3. Ευβοϊκός Γουβών 4
  4. Κήρινθος 0

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου 2-1

2η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών 4-0

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Αιδηψός 2-1

  1. Δόξα Προκοπίου 3 5-2
  2. Αιδηψός 3 3-3
  3. Ατρόμητος Βασιλικών 3 2-5

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Μακρυκάπα 1-0

Σταυρός-Πισσώνας 4-1

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Σταυρός 3-0

Πισσώνας-Αλάτσατα 3-5

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-Σταυρός 4-0

Πισσώνας-Μακρυκάπα 0-5

  1. Αλάτσατα 9
  2. Μακρυκάπα 6
  3. Σταυρός 3
  4. Πισσώνας 0

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΕ Χαλκίδας 1-1

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-Παντριαδικός 2-3

3η αγωνιστική

Παντριαδικός-Καλοχώρι/Παντείχι 1-2

  1. Καλοχώρι/Παντείχι 4
  2. Παντριαδικός 3
  3. ΑΕ Χαλκίδας 1

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Καθενοί 5-0

2η αγωνιστική

Καθενοί-Απόλλων Παραλίας 0-3

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλίας-ΑΟ Χαλκίς 0-8

  1. ΑΟ Χαλκίς 6
  2. Απόλλων Παραλίας 3
  3. Καθενοί 0

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά-ΠΑΟ Πολιτικών 3-2

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 1-3

3η αγωνιστική

Καστέλλα-Δροσιά 1-1

  1. Καστέλλα 4
  2. Δροσιά 4
  3. ΠΑΟ Πολιτικών 0

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα 4-1

Ληλάντιο-Απόλλων Ερέτριας 1-3

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-6

Προποντίδα-Ληλάντιο 5-1

3η αγωνιστική

Ληλάντιο-Αμαρυνθιακός 2-8

Προποντίδα-Απόλλων Ερέτριας 0-1

  1. Αμαρυνθιακός 9
  2. Απόλλων Ερέτριας 6
  3. Προποντίδα 3
  4. Ληλάντιο 0

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-1

2η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων 0-2

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού 1-3

  1. Λήλας Βασιλικού 6
  2. Μιαούλης Φύλλων 3
  3. Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 0

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ελλήσποντος-Κεραυνός Χαλκίδας 5-0

2η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα 4-0

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Ελλήσποντος 0-3

  1. Ελλήσποντος 6
  2. Κεραυνός Χαλκίδας 3
  3. Αυλίδα 0

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Λουκίσια 3-3

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Ερμήλιος 2-2

3η αγωνιστική

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού 2-3

  1. Όλυμπος Γυμνού 4
  2. Λουκίσια 2
  3. Ερμήλιος 1

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 3-1

Κριεζά-Άγιος Λουκάς 4-2

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κριεζά 5-0

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

3η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά 3-0

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι 0-3

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 9
  2. Αυλωνάρι 6
  3. Κριεζά 3
  4. Άγιος Λουκάς 0

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δύστος 6-2

2η αγωνιστική

Δύστος-Μαρμάρι 5-0

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός 1-7

  1. Ταμυναϊκός 6
  2. Δύστος 3
  3. Μαρμάρι 0

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ζάρακες-Κάρυστος 2-3

2η αγωνιστική

Ζάρακες-Στύρα 1-2

3η αγωνιστική

Στύρα-Κάρυστος 0-6

  1. Κάρυστος 6
  2. Στύρα 3
  3. Ζάρακες 0

 

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

Ιστιαία-Αρτεμησιακός 2-0

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα 1-3

Παντριαδικός-Δροσιά 4-5 (παρ., κ.δ.: 3-3)

Αλάτσατα-Μιαούλης Φύλλων 2-1 (παρ., κ.δ.: 1-1)

Μακρυκάπα-Σκεπαστή 4-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Απόλλων Ερέτριας 0-4

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 6-1

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 5-4 (πέν., παρ.: 2-2, κ.δ.: 1-1)

Απόλλων Παραλίας-Λουκίσια 0-3

Μαντούδι-Αιδηψός 1-2

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς 0-5

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 0-1 (παρ., κ.δ.: 0-0)

Δύστος-Στύρα 3-2 (παρ., κ.δ.: 2-2)

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος 1-2

 

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ

1. Ιστιαία-Αρτάκη 1-3

2. ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός 3-0

3. Καστέλλα-Μακρυκάπα 2-5

4. Λουκίσια (πρόκριση άνευ αγώνα)

5. Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι 2-0

6. Δύστος-Ταμυναϊκός 1-4

7. Δροσιά-Ελλήσποντος 5-6 (πέν., παρ.: 3-3, κ.δ.: 2-2)

8. Αλάτσατα-Όλυμπος Γυμνού 4-0

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

Τετάρτη 9/2

Αλάτσατα-ΑΟ Χαλκίς 0-2

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 0-1

Απόλλων Ερέτριας-Λουκίσια 1-1

Αρτάκη-Ταμυναϊκός 2-1

Τετάρτη 23/2

ΑΟ Χαλκίς-Αλάτσατα 3-0

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 1-0

Λουκίσια-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ταμυναϊκός-Αρτάκη 2-2

 

 

ΠΕΜΠΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

Τετάρτη 16/3

Λουκίσια-ΑΟ Χαλκίς

Μακρυκάπα-Αρτάκη

 

Τετάρτη 30/3

ΑΟ Χαλκίς-Λουκίσια

Αρτάκη-Μακρυκάπα

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Μακρυκάπα ή Αρτάκη-Λουκίσια ή ΑΟ Χαλκίς

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Διασυλλογικό πρωτάθλημα πολυάθλων ΠΠΒ/ΠΚΒ (photos)

Κώστας Λαγός

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στο Ιστιαία-Ηρακλής Ψαχνών

Κώστας Λαγός

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Γ’ Φάση): Δροσιά-Αρτάκη 1-2 (video)

Κώστας Λαγός