Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-13/3)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται από 11-13 Μαρτίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Μπάκα-Γκόλιας-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Νιαβής-Τσιμπρίκα-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νταντή-Χανής-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Παντελή-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Μάγκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Τσάλα-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Χριστόπουλος-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Νταντή-Χανής-Νικολακάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι (Μέτσκα-Χανής-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός (Παντελή-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας (Σαρλάνη-Μπάνος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Φάλαρα (Μασλατζίδου Αικ.-Μάγκος)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Μεδεών (Γλωσσόπουλος-Νιαβής-Κάζας)

16:15 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δέδες-Λούβαρης-Γλωσσόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-ΑΠΣ Λαμίας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

11:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (17-18 Οκτωβρίου)

Παναγιώτης Νικολάου

Έναρξη εγγραφών για τις ακαδημίες στις Κονίστρες!

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ 33-34

Παναγιώτης Νικολάου