Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-13/3)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα τη; ΕΣΚΑΣΕ από 10-13 Μαρτίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου έχουμε και τον πρώτο τελικό της χρονιάς, για την κατηγορία Νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΕΜΠΤΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης)

20:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζής-Καλαπόδης)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Σκαλτσής-Αργυρούδης-ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Νικολιάς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου (Εκιτζίδης-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας (Μασλατζίδης-Νικολιάς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Τσάλας Ι.-Χατζής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι (Νικολιάς-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός (Χατζής-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας (Μασλατζίδης-Εκιτζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Φάλαρα (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Μεδεών (Πατάγιας-Ζαφείρη)

16:15 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός (Τσάλας Γ.-Νικολιάς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-ΑΠΣ Λαμίας (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής-Γκογκορώσης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Γκαράς)

11:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Εκιτζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σχολικοί αγώνες: Το σήκωσε το 4ο ΓΕΛ Χαλκίδας! (4ο ΓΕΛ Χαλκίδας-1ο ΓΕΛ Χαλκίδας 48-46) (photos)

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 79-63

Παναγιώτης Νικολάου

ΛΑΥΡΙΟ-ΚΥΜΗ: Προϊστορία-στατιστικά

Κώστας Λαγός