EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-13/3)

Η ΕΣΚΑΣΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων για το τριήμερο 11-13 Μαρτίου, με πλήρη αγωνιστική δράση στις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου έχουμε και τον πρώτο τελικό της χρονιάς, για την κατηγορία Νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι

15:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Φάλαρα

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Μεδεών

16:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

11:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Ελλήσποντος-Σκεπαστή

Κώστας Λαγός

Οι χειρότεροι τύποι που θα πετύχεις σε γηπεδάκια μπάσκετ! (videos)

eviasports

Photo album απ’ το Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αμαρυνθιακός

Κώστας Λαγός