EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-23/2)

Αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα το τριήμερο 18-20 Φεβρουαρίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις τις κατηγορίες ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής (παίδων, εφήβων, νεανίδων) που βρίσκονται στη β’ φάση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάλας Γ.-Αποστόλου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Γ.Σ. Ιτέας (Χαίνά-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Λιβαδειάς (Παντελίδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Λοκρός (Χουγιάζος-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γερονικολός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίαντας Αυλίδας (Χατζής-Κατσέλη)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Αποστόλου-Νικολιάς)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Εκιτζίδης)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Γερονικολός-Πετώνης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΕ Ληλαντίων (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Ορχομενός (Γκαράς-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζής-Εκιτζίδης)

13:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Πετώνης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (9/1/2011): Λουκίσια-ΠΑΟ Λουτρακίου 3-2

eviasports

Σαν Σήμερα (30/4/2014): Νίκη Βόλου-Ηρακλής Ψαχνών 0-0 (videos)

eviasports

Β. Αρβανίτη: Χάλκινο μετάλλιο στους Μεσογειακούς Παράκτιους Αγώνες

Κώστας Λαγός