Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 5/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 6/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός 1-3

Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού 3-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αρτεμησιακός-Ιστιαία 1-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος 0-0

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αλάτσατα-Αυλίδα 2-0

Παντριαδικός-Κεραυνός Χαλκίδας 5-0

ΠΑΟ Πολιτικών-Προποντίδα 2-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-3

Μαρμάρι-Ζάρακες 0-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ανάποδος-Μέσσαπος 2-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μονόδρυ-Αιγέας Πετριών 2-1

Ακαδημία Ερέτριας-Άρης Αγίου Ιωάννη 7-0

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Ρεθύμνου-Αβαντίδες (γήπεδο Δημοτικό Σοχώρας, Κλαμπατσέας (Ηρακλείου)/Βισκαδουρος (Ηρακλείου)-Δασκαλάκης (Ηρακλείου), παρατηρητής: Δελήμπασης (Ρεθύμνου))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Ατρόμητος Παλαμά-Αρτάκη (γήπεδο Δημοτικό Παλαμά (Καρδίτσας), Αντωνίου (Λάρισας)/Πάλλας (Λάρισας)-Δεδικούσης (Λάρισας), παρατηρητής: Τουτούκης (Τρικαλών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός (γήπεδο Ερέτριας, Κασομούλης/Ιωάννου-Χρυσέλης)

Δροσιά-Αυλωνάρι (γήπεδο Δροσιάς, Κηρύκος/Σιμιτζής-Γεωργαράς)

Ελλήσποντος-Σκεπαστή (γήπεδο Λαμψάκου, Σιαπλαούρας/Κελεπούρης-Παππάς)

ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Παπακυριάκος/Δάλλας-Δελχάς)

Αιδηψός-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Λιαγκάκης-Δούκας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Γουβών, Δανιηλίδης/Κοντογιαννίδης-Σταύρου)

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Μαντουδίου, Μπούρικας/Καρβελάς-Αντωνίου Γ.)

Καστέλλα-Ταξιάρχης (γήπεδο Δημοτικό Ψαχνών, Αντωνίου Χ./Καρράς-Καμπούρης Τ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Ληλάντιο-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Βελέντζας/Νέγρης-Κοτταρά)

Καθενοί-Λουκίσια (γήπεδο Πάλιουρα, Ντούρας/Πέττας-Ντόβολης Ι.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Στύρα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Ζαράκων, Τουλούμης/Τσάκος-Ντόβολης Ε.)

Μιαούλης Φύλλων-Κριεζά (γήπεδο Αφρατίου, Πόγκας/Τσάλλα-Αλεξίου)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Ολυμπιακός-Λίμνης-Πανηλιακός (γήπεδο Σκεπαστής, Καρβελάς/Μπούρικας-Αντωνίου Γ.)

ΠΑΟ Λιχάς-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Γκάτσος-Δούκας)

11.30 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Κεχριών, Κοντογιαννίδης/Δανιηλίδης-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Βατώντα, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Πέττας)

Έραπος-Ρομαϊκός (γήπεδο Βούρκου, Ρουμπής/Κοτταρά-Βελέντζας)

Πισσώνας-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πισσώνα, Κασομούλης/Ιωάννου Α.-Χρυσέλης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Καστέλλας, Αλεξίου/Ακριώτης-Γκάρα)

Αθλόπολις-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπακυριάκος/Νικολάου Σ.-Γιδάρη)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κονίστρες-Κύμη (γήπεδο Βρύσης, Τσάκος/Τουλούμης-Ντόβολης Ε.)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Ερμήλιος-Ζάρακες 4-3

Βαγγέλης Λαμπρόπουλος

Β’ ΕΠΣΕ: Κατακύρωση αγώνα πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΦΑΣΗ): Στον τελικό η ΑΕΛ! (Ληλάντιο-Ιστιαία 1-1)

Κώστας Λαγός