EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30 Ιανουαρίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 28-30 Ιανουαρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, καθώς ξεκινάει και η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου ξεχωρίζει η έναρξη της β’ φάσης της κατηγορίας εφήβων.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Μαλεσίνα (Τσάλας Ι.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας Life (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Καλαπόδης-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Ζάχος-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αλίαρτος (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ε. Καρύστου (Χατζής-Εκιτζίδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

19:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-Φιλαθλητικός (Καλαπόδης-Μυτιληνάκης)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας 0-20 α.α.

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

12:00 Κλειστό Καρύστου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Εκιτζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Το φθινόπωρο οι εκλογές στην ΕΠΟ μέσω νομοθετικής ρύθμισης!

eviasports

Σαν Σήμερα (24/11/2018): Αστέρας Βατώντα-Αρτάκη 0-1 (video)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (2/2/2014): ΑΟ Χαλκίς-Μαχητής Τερψιθέας 1-0 (videos)

Κώστας Λαγός
-->