EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (22/12)

Το πανόραμα του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ  μετά και τη διεξαγωγή του εξ αναβολής αγώνα της 10ης αγωνιστικής Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος.

1η αγωνιστική

Σκύρος-Δύστος 1-1

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου 0-1

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες 2-1

Άγιος Λουκάς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2

Ερμήλιος-Κριεζά 4-1

Ρεπό: Μαρμάρι

2η αγωνιστική

Μαρμάρι-Σκύρος 1-1

Δύστος-Στύρα 1-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς 2-1

Ζάρακες-Ερμήλιος 5-4

Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-1

Ρεπό: Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Σκύρος-Στύρα 6-2

Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι 4-1

Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-1

Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες 1-1

Ρεπό: Ερμήλιος

4η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-1

Στύρα-Άγιος Λουκάς 3-3

Μαρμάρι-Ερμήλιος 3-0

Δύστος-Κριεζά 2-1

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου 4-1

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

5η αγωνιστική

Σκύρος-Άγιος Λουκάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 2-2

Κριεζά-Στύρα 2-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι 0-0

Ζάρακες-Δύστος 1-4

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

6η αγωνιστική

Ερμήλιος-Σκύρος 1-7

Άγιος Λουκάς-Κριεζά 1-3

Μιαούλης Φύλλων-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

Στύρα-Ζάρακες 0-2

Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

Ρεπό: Δύστος

7η αγωνιστική

Σκύρος-Κριεζά 1-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος 0-2

Ζάρακες-Άγιος Λουκάς 5-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Δύστος-Μαρμάρι 1-3

Ρεπό: Στύρα

8η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος 0-1

Κριεζά-Ζάρακες 1-7

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος 0-0

Στύρα-Μαρμάρι 0-4

Ρεπό: Άγιος Λουκάς

9η αγωνιστική

Σκύρος-Ζάρακες 5-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-1

Δύστος-Ερμήλιος 4-0

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς 1-0

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων 0-4

Ρεπό: Κριεζά

10η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος 1-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δύστος 0-2

Κριεζά-Μαρμάρι 1-4

Ερμήλιος-Στύρα 1-2

Άγιος Λουκάς-Μιαούλης Φύλλων 1-2

Ρεπό: Ζάρακες

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 24
  2. Σκύρος 18
  3. Μιαούλης Φύλλων 18
  4. Μαρμάρι 17
  5. Δύστος 17
  6. Ζάρακες 16
  7. Κριεζά 9
  8. Στύρα 7
  9. Ερμήλιος 7
  10. Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3
  11. Άγιος Λουκάς 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11η, 8-9/1/2020)

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου

Μαρμάρι-Ζάρακες

Στύρα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Μιαούλης Φύλλων-Κριεζά

Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος

Ρεπό: Σκύρος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ιστορικό φιλικό! (ΧΒΑ-Σπόρτιγκ Αλεξάνδρειας 58-79)

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (27/11/2011): Κόρινθος-Κύμη 1-0

eviasports

ΣΤΙΒΟΣ (Κ-18): Οι προκρίσεις για το πανελλήνιο

Κώστας Λαγός
-->