EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (12/12)

Το πανόραμα του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ  μετά τη διεξαγωγή της 10ης αγωνιστικής στις 11-12/12.

1η αγωνιστική

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού 9-1

Αρτεμησιακός-Κήρινθος 2-3

Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου 2-1

Καστέλλα-Ιστιαία 1-1

Ταξιάρχης-Ευβοϊκός Γουβών 2-1

Ρεπό: Ατρόμητος Βασιλικών

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός 2-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός 0-1

Κήρινθος-Καστέλλα 0-2

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης 4-2

Ευβοϊκός Γουβών-Ιστιαία 2-3

Ρεπό: Μαντούδι

3η αγωνιστική

Σταυρός-Αρτεμησιακός 6-0

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών 1-0

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού 2-0

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος 3-1

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου 2-0

Ρεπό: Ταξιάρχης

4η αγωνιστική

Μαντούδι-Σταυρός 1-0

Αρτεμησιακός-Καστέλλα 0-5

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης 1-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών 0-2

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος 1-1

Ρεπό: Ιστιαία

5η αγωνιστική

Σταυρός-Καστέλλα 3-0

Ταξιάρχης-Μαντούδι 1-3

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός 1-5

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών 1-1

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0

Ρεπό: Κήρινθος

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Σταυρός 0-4

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών 5-0

Μαντούδι-Ιστιαία 1-0

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου 3-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος 6-0

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

7η αγωνιστική

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών 3-0

Ιστιαία-Ταξιάρχης 3-1

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα 0-0

Κήρινθος-Μαντούδι 0-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών 1-3

Ρεπό: Αρτεμησιακός

8η αγωνιστική

Ιστιαία-Σταυρός 1-1

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου 1-1

Ταξιάρχης-Κήρινθος 3-1

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού 5-0

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 3-1

Ρεπό: Καστέλλα

9η αγωνιστική

Σταυρός-Δόξα Προκοπίου 4-2

Κήρινθος-Ιστιαία 1-3

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 0-4

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα 0-1

Αρτεμησιακός-Μαντούδι 0-4

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

10η αγωνιστική

Κήρινθος-Σταυρός 1-4

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός 3-2

Καστέλλα-Μαντούδι 0-1

Ρεπό: Δόξα Προκοπίου

  1. Μαντούδι 27
  2. Σταυρός 23
  3. Ιστιαία 18
  4. Καστέλλα 17
  5. Ατρόμητος Βασιλικών 12
  6. Ταξιάρχης 12
  7. Αρτεμησιακός 12
  8. Δόξα Προκοπίου 9
  9. Ευβοϊκός Γουβών 8
  10. Κήρινθος 4
  11. ΟΠΑ Αιδηψού 0

ΕΠΟΜΕΝΗ (11η, 18-19/12)

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου

Αρτεμησιακός-Ιστιαία

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών

Καστέλλα-Ταξιάρχης

Ρεπό: Σταυρός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (13/10/2020)

eviasports

Σαν Σήμερα (20/2/2016): Ιστιαία-Αυλίδα 1-0

eviasports

Basketleague: Οι διαιτητές στο Κύμη-Προμηθέας Πατρών

Κώστας Λαγός
-->