Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 11/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 12/12.

Α’ ΕΠΣΕ

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά 3-0

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 3-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλίδα-Απόλλων Παραλίας 3-1

Λουκίσια-Αλάτσατα 1-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Ληλάντιο 1-1

ΠΑΟ Πολιτικών-Παντριαδικός 0-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμήλιος-Στύρα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μονόδρυ-Ακαδημία Ερέτριας 2-0

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες 1-2

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Κάνηθος 0-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άγιος Λουκάς 0-5

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-7

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 0-3 α.α.

Ερμήλιος-Ληλάντιο 1-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ακαδημία Ερέτριας 0-2

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αρτάκη (γήπεδο Διστόμου, Δημητρακόπουλος (Αθηνών)/Ανδρέου (Αθηνών)-Γαλαριώτης (Αθηνών), παρατηρητής: Κουφογιάννης (Φωκίδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Σκεπαστής, Δανιηλίδης/Πριόνας-Δάλλας)

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι (γήπεδο Αφρατίου, Κασομούλης/Ρουμπής-Σταύρου)

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Καρβελάς-Ντόβολης Ε.)

Αιδηψός-Ταμυναϊκός (γήπεδο Αιδηψού, Κηρύκος/Δελχάς-Σοφίου)

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Σιαπλαούρας/Σέρρας-Μαρίνος)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κήρινθος-Σταυρός (γήπεδο Κηρίνθου, Τουλούμης/Κοτταρά-Ακριώτης)

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Ιωάννου-Αντωνίου Γ.)

Καστέλλα-Μαντούδι (γήπεδο Ψαχνών, Ντούρας/Κελεπούρης-Ντόβολης Ι.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Προποντίδα-Καθενοί (γήπεδο Βούρκου, Κοντογιαννίδης/Χασάνδρας-Γεωργαράς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δύστος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, ΕΟΔ/ΕΠΟ / Παππάς-Καρράς)

Άγιος Λουκάς-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Αγίου Λουκά, Μπούρικας/Καμπούρης Τ.-Γκάρα)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ερμής Πηλίου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Πηλίου, Δανιηλίδης/Πριόνας-Δάλλας)

ΠΑΟ Λιχάς-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Σοφίου/Δελχάς-Κηρύκος)

Αγδίνες-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Αρτεμησίου, Ιωάννου/Βελέντζας-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Καστέλλας, Γεωργαράς/Κοντογιαννίδης-Χασάνδρας)

Ανάποδος-Έραπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μαρίνος/Σιαπλαούρας-Σέρρας)

Ρομαϊκός-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Ρουμπής-Σταύρου)

ΠΑΟ Κανήθου-Αθλόπολις (γήπεδο Βούρκου, Αντωνίου Χ./Νικολάου Σ.-Αντωνίου Κ.)

Κύζικος Αρτάκης-Αφράτι (γήπεδο Βατώντα, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Κελεπούρης)

3 μ.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Πισσώνας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ./Μπακατσέλος-Νικολάου Σ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αιγέας Πετριών-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Καρράς/Κωνστάντιος-Τσάλλα)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ τον τελικό κυπέλλου (Αρτάκη-Απόλλων Ερέτριας 3-3 (πέν.: 5-4))

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Οι διαιτητές στο Αβαντίδες-Απολλωνίδες Ερέτριας

Κώστας Λαγός

Γ. Βασιλόπουλος: ‘Ο ‘Kill Bill’ μας ενέπνευσε & μας εμπνέει’

Κώστας Λαγός
-->