Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 4/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 5/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 7-0

Αμαρυνθιακός-Καλοχώρι/Παντείχι 2-0

Ελλήσποντος-Δροσιά 0-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κήρινθος-Ιστιαία 1-3

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 0-4

Αρτεμησιακός-Μαντούδι 0-4

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλίδα-Λουκίσια 1-1

Αλάτσατα-Προποντίδα 1-0

Καθενοί-Παντριαδικός 1-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δύστος-Ερμήλιος 4-0

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας-Ταξιάρχης 6-1

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Κάνηθος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Αρτάκη 1-4

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Ληλάντιο ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αρτάκη-Δήμητρα Ευξεινούπολης (γήπεδο Δημοτικό Αρτάκης, Αλαφογιάννης (Βοιωτίας)/Καλαμπούκας (Βοιωτίας)-Χρυσέλης (Ξάνθης), παρατηρητής: Τζουραμάνης (Αθηνών))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Θρίαμβος Χαϊδαρίου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Τσακμακούδης (Βοιωτίας)/Φλώτσιος (Βοιωτίας)-Σταυρόπουλος (Βοιωτίας))

Φωστήρας Καισαριανής-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Νήαρ Ηστ, Βογιατζιδάκη (Πειραιά)/Θεοδοσάκης (Λασιθίου)-Κωνσταντόπουλος (Πειραιά))

 

Α’ ΕΠΣΕ

2.30 μ.μ.

Αυλωνάρι-Αιδηψός (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Καραδήμος)

3 μ.μ.

Σκεπαστή-Κάρυστος (γήπεδο Σκεπαστής, Κασομούλης/Μαρίνος-Καμπούρης Τ.)

Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Αλιβερίου, Φώτης/Ιωάννου-Τσιφλάκος)

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα (γήπεδο Γυμνού, Λάμπρου/Πριόνας-Δελχάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Σταυρός-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Σταυρού, Ντούρας/Δούκας-Ντόβολης Ι.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα (γήπεδο Γουβών, Τουλούμης/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Απόλλων Παραλίας-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Παραλίας, Μπούρικας/Σιμιτζής-Παππάς)

Ληλάντιο-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Σιαπλαούρας/Ρουμπής-Μπακατσέλος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Ζάρακες (γήπεδο Σκύρου, Κηρύκος/Κελεπούρης-Πασχώνης)

3 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Νεοχωρίου, Δανιηλίδης/Τσάλλα-Ακριώτης)

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Κοντογιαννίδης/Πέττας-Νικολάου Σ.)

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Ζαράκων, Λιαγκάκης/Σοφίου-Γεωργαράς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ερμής Πηλίου-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Πηλίου, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Δούκας)

Πανηλιακός-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Τουλούμης/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Κεχριών, Κασομούλης/Μαρίνος-Καμπούρης Τ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Έραπος-Μέσσαπος (γήπεδο Βούρκου, Φώτης/Ιωάννου-Τσιφλάκος)

Πισσώνας-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Πισσώνα, Δανιηλίδης/Τσάλλα-Ακριώτης)

Αφράτι-Ρομαϊκός (γήπεδο Αφρατίου, Βελέντζας/Πριόνας-Δελχάς)

11.30 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ανάποδος (γήπεδο Κοντοδεσποτίου, Καρράς/Μπούρικας-Χασάνδρας)

Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Βατώντα, Σιαπλαούρας/Περιβολάρης-Καρβελάς0

12.30 μ.μ.

Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Τσάκος/Αντωνίου Χ.-Βογιατζής)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Ερέτριας, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Καραδήμος)

11.30 π.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Μονόδρυ (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Σοφίου/Λιαγκάκης-Γεωργαράς)

3 μ.μ.

Κύμη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Μονοδρίου, Βελέντζας/Κοτταρά-Γκάρα)

 

Κ17 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Προποντίδα-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη (γήπεδο Βούρκου, Καρβελάς/Καρράς-Βογιατζής)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

10 π.μ.

Νεάπολη-Αθλόπολις Α (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ.)

11 π.μ.

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Κοτταρά)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (12η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (8/12/2012): Καστέλλα-Δροσιά 0-4

eviasports

Γ. Ρέτσας για την πυρκαγιά στη Β. Εύβοια: ‘Θλίψη! Οργή! Αγανάκτηση!’

Κώστας Λαγός
-->