EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (28/11)

Το πανόραμα του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ  μετά τη διεξαγωγή της 8ης αγωνιστικής στις 27-28/11.

1η αγωνιστική

Σκύρος-Δύστος 1-1

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου 0-1

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες 2-1

Άγιος Λουκάς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2

Ερμήλιος-Κριεζά 4-1

Ρεπό: Μαρμάρι

2η αγωνιστική

Μαρμάρι-Σκύρος 1-1

Δύστος-Στύρα 1-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς 2-1

Ζάρακες-Ερμήλιος 5-4

Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-1

Ρεπό: Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Σκύρος-Στύρα 6-2

Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι 4-1

Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-1

Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες 1-1

Ρεπό: Ερμήλιος

4η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-1

Στύρα-Άγιος Λουκάς 3-3

Μαρμάρι-Ερμήλιος 3-0

Δύστος-Κριεζά 2-1

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου 4-1

Ρεπό: Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

5η αγωνιστική

Σκύρος-Άγιος Λουκάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 2-2

Κριεζά-Στύρα 2-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι 0-0

Ζάρακες-Δύστος 1-4

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

6η αγωνιστική

Ερμήλιος-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Κριεζά 1-3

Μιαούλης Φύλλων-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

Στύρα-Ζάρακες 0-2

Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

Ρεπό: Δύστος

7η αγωνιστική

Σκύρος-Κριεζά 1-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος 0-2

Ζάρακες-Άγιος Λουκάς 5-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Δύστος-Μαρμάρι 1-3

Ρεπό: Στύρα

8η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος 0-1

Κριεζά-Ζάρακες 1-7

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος 0-0

Στύρα-Μαρμάρι 0-4

Ρεπό: Άγιος Λουκάς

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 18
  2. Ζάρακες 16
  3. Σκύρος 12
  4. Μιαούλης Φύλλων 12
  5. Μαρμάρι 11
  6. Δύστος 11
  7. Κριεζά 9
  8. Ερμήλιος 7
  9. Στύρα 4
  10. Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3
  11. Άγιος Λουκάς 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η, 4-5/12)

Σκύρος-Ζάρακες

Νηλέας Νεοχωρίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Δύστος-Ερμήλιος

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων

Ρεπό: Κριεζά

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 1ης αγωνιστικής (14-15/12)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ωρεοί-Ευβοϊκός Γουβών 0-3

Κώστας Λαγός

ΑΣ Ειρήνη Χαλκίδας: 3η θέση στο πανελλήνιο νεανίδων

Κώστας Λαγός
-->