Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-8/12)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τα τοπικά πρωταθλήματα που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4-8 Δεκεμβρίου με αγώνες στις κατηγορίες της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (β’ όμιλος), παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Δείτε παρακάτω, αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ντάνος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Αντωνιάδης-Χριστοδουλάκης ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αλίαρτος (Χουγιάζος-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Άρης Αμφίκλειας (Τσάλας Γ.-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Φάλαρα (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας-Ζάχος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Μπούκαλη (Χουγιάζος-Κατσέλη)

13:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης Λ.-Εκιτζίδης)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες (Καλαπόδης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κύνος (Γκαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Χουγιάζος)

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Καλαπόδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Κατσέλη-Γκογκορώσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Κόλα)

Πηγή: stereabasket.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στην Καβάλα οι μικτές της ΕΣΚΑΣΕ από 27-29 Δεκεμβρίου!

Παναγιώτης Νικολάου

Το πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής στη Basketleague

Παναγιώτης Νικολάου

Ξεκίνημα στη νέα σεζόν για τον Αίαντα Αλιβερίου!

Παναγιώτης Νικολάου
-->