EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

Συνέχεια στην αγωνιστική δράση των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ με τα πρώτα παιχνίδια του Δεκεμβρίου που θα διεξαχθούν το διήμερο 4-5/12.

Δείτε παρακάτω, αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αλίαρτος

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Άρης Αμφίκλειας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Φάλαρα

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Μπούκαλη

13:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κύνος

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

Πηγή: stereabasket.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (18/11/2012): Καβάλα-Ηρακλής Ψαχνών 0-0

Κώστας Λαγός

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ: Συντριβή για ‘Μπάρτσα’ (ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 9-2)

Κώστας Λαγός

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ (15-17/10)

Παναγιώτης Νικολάου
-->