Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 27/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 28/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός 1-1

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού 4-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού 5-0

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 3-1

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λουκίσια-Απόλλων Παραλίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Προποντίδα-Αυλίδα 4-1

Παντριαδικός-Αλάτσατα 2-3

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος 0-1

Κριεζά-Ζάρακες 1-7

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ανάποδος-Αφράτι 2-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μονόδρυ-Κονίστρες 3-0

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Αυλωνάρι 2-1

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ξηρόπολη-Δροσιά 6-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 1-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 6-1

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Καρύστου, Σιαπλαούρας/Γεωργαράς-Πέττας)

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκεπαστή (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Κηρύκος/Κοντογιαννίδης-Μαρίνος)

ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Κασομούλης/Παππάς-Αντωνίου Χ.)

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός (γήπεδο Λαμψάκου, Τουλούμης/Πριόνας-Κελεπούρης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ιστιαία-Σταυρός (γήπεδο Ιστιαίας, Φώτης/Δάλλας-Αντωνίου Γ.)

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Γουβών, Δανιηλίδης/Λιαγκάκης-Νέγρης)

Ταξιάρχης-Κήρινθος (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Ιωάννου-Δελχάς)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κεραυνός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Σιμιτζής-Καμπούρης Τ.)

Καθενοί-Ληλάντιο (γήπεδο Πάλιουρα, Μπούρικας/Τσάλλα-Καρράς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας/Ρουμπής-Ντόβολης Ε.)

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος (γήπεδο Αφρατίου, Πόγκας/Κοτταρά-Μπακατσέλος)

Στύρα-Μαρμάρι (γήπεδο Ζαράκων, Παπακυριάκος/Ντόβολης-Γκάρα)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Φώτης/Δάλλας-Αντωνίου Γ.)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Ιωάννου-Δελχάς)

Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός (γήπεδο Κεχριών, Λιαγκάκης/Δανιηλίδης-Νέγρης)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Έραπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά/Καρβελάς-Ντόβολης Ε.)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρουμπής/Ντούρας-Νικολάου Σ.)

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-Πισσώνας (γήπεδο Καστέλλας, Κηρύκος/Κοντογιαννίδης-Μαρίνος)

Ακαδημία Αρτάκης-Αθλόπολις (γήπεδο Βατώντα, Καρράς/Μπούρικας-Τσάλλα)

Ρομαϊκός-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Αντωνίου Χ.-Καραδήμος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Αυλωναρίου, Ντόβολης Ι./Παπακυριάκος-Γκάρα)

12 μ.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Κύμη (γήπεδο Ερέτριας, Τουλούμης/Πριόνας-Κελεπούρης)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών 2011 (γήπεδο Ψαχνών, Παπαδόπουλος)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 1-0 (video)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (15/12/2012): Παντριαδικός-Ολυμπιακός Χαλκίδας 1-3

eviasports

Γ. Παπακωνσταντίνου: Χαιρετισμός στο Σεμινάριο Διαιτησίας Γυναικών

Κώστας Λαγός
-->