Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών, για τα τοπικά πρωταθλήματα στο τριήμερο 26-28 Νοεμβρίου, με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τον α’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, με ένα εξ αναβολής αγώνα για τον β’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, καθώς και με αναμετρήσεις για τις κατηγορίες παίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Παύλος-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Λοκρός (Μάγκος-Γαβριήλ Ειλ-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Βελεσιώτη-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Αμφίκλειας (Σακαρέλος-Νιαβής-Κάζας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαντζής-Κουρούλης-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Άρης Θήβας (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ε. Καρύστου (Μέτσικα-Νταντή)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Μπάνος-Τριανταφύλλου-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσικα-Νταντή)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Σιαδήμας-Χανής-Τζουβάνα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Δρίβα-Ντόσκουρης-Κούλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Κάζας-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Αίαντας Αυλίδας (Μπάκα-Δρίβα-Κούλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αλεξίου-Πατσούρας-Μάγκος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Κουρούλης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνιος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μέτσικα-Χανής-Τριανταφύλλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Παντέλη-Κατρακάζος-Νταντή)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σιαδήμας-Γαβριήλ Ελ.-Τζουβάνα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Βελεσιώτη-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Λοκρός (Αλεξίου-Πατσούρας-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μπούκαλη (Μακρής-Γιαννόπουλος)

Πηγή: stereabasket.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Α.Ο. Κύμης 58-53

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (12/9/2019)

eviasports

Ανοίγουν και πάλι τα κλειστά Γυμναστήρια από τις 18/5!

-->