Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα τις επόμενες μέρες, με αγώνες για την Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Λοκρός

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Αμφίκλειας

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Άρης Θήβας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ε. Καρύστου

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Αίαντας Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μπούκαλη

Πηγή: stereabasket.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Χαλκ.-Πρωτέας Σχημ. 47-58

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Θριαμβευτικό διπλό! (Μίλων-ΧΒΑ 64-69)

Παναγιώτης Νικολάου

Άρης Θήβας αντί Ερμή Σχηματαρίου στο 1ο Τουρνουά της ΧΒΑ!

Παναγιώτης Νικολάου
-->