Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 13/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 14/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Καλοχώρι/Παντείχι-Απόλλων Ερέτριας 0-2

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού 3-1

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-Ιστιαία 1-0

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Απόλλων Παραλίας 8-0

ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας 2-0

Καθενοί-ΑΕ Χαλκίδας 0-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Κριεζά 1-3

Μιαούλης Φύλλων-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Αιγέας Πετριών 4-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

2 μ.μ.

Εργοτέλης-Αβαντίδες (γήπεδο Μαρτινέγκο, Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)/Βαρβαντάκης (Ρεθύμνου)-Βλαχάκης (Ρεθύμνου))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

11 π.μ.

Φοίνικας Καλλιθέας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Ταύρου Παυλίδη, Πανούτσος (Ανατολικής Αττικής/Δελατόλας (Ανατολικής Αττικής)-Κορωνιάς (Ανατολικής Αττικής))

12.30 μ.μ.

Απόλλωνίδες Ερέτριας-Μύκονος (γήπεδο Ερέτριας, Τσιακμακούδης (Βοιωτίας)/Δελλής (Βοιωτίας)-Φλώτσιος (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Θησέας Αγριάς-Αρτάκη (γήπεδο Αγριάς Βόλου, Μπουρουτζίκας (Λάρισας)/Κοντογιώργος (Λάρισας)-Κοτούμπας (Λάρισας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Ντούρας/Σέρρας-Ντόβολης Ι.)

Μακρυκάπα-Κάρυστος (γήπεδο Μακρυκάπας, Κασομούλης/Αντωνίου Χ.-Σταύρου)

Δροσιά-Σκεπαστή (γήπεδο Δροσιάς, Πόγκας/Παππάς-Σιμιτζής)

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι (γήπεδο Γυμνού, Τουλούμης/Κελεπούρης-Κοντογιαννίδης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ταξιάρχης-Σταυρός (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Καρβελάς-Αντωνίου Γ.)

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Δημοτικό Ψαχνών, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Καμπούρης Τ.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος (γήπεδο Γουβών, Μπούρικας/Ρουμπής-Μαρίνος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ληλάντιο-Αυλίδα (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Λιαγκάκης/Κοτταρά-Μπακατσέλος)

Παντριαδικός-Λουκίσια (γήπεδο Τριάδας, Φώτης/Ιωάννου-Δάλλας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Στύρα-Ζάρακες (γήπεδο Ζαράκων, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Δελχάς-Πέττας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Αγδίνες (γήπεδο Κεχριών, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Καμπούρης Τ.)

11.30 π.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Νέου Πύργου, Καρβελάς/Βελέντζας-Αντωνίου Γ.)

Πανηλιακός-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Αιδηψού, Ρουμπής/Μπούρικας-Μαρίνος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αφράτι (γήπεδο Κοντοδεσποτίου, Δανιηλίδης/Καρράς-Νικολάου Σ.)

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-Αθλόπολις (γήπεδο Καστέλλας, Αντωνίου Χ./Κασομούλης-Σταύρου)

Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πισσώνα, Φώτης/Δάλλας-Ιωάννου)

Έραπος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Βούρκου, Χουλιάρας/Κοτταρά-Λιαγκάκης)

Ακαδημία Αρτάκης-Ρομαϊκός (γήπεδο Βατώντα, Τουλούμης/Κελεπούρης-Κοντογιαννίδης)

Ανάποδος-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντόβολης Ι./Σέρρας-Ντούρας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κονίστρες (γήπεδο Αυλωναρίου, Δελχάς/Παπακυριάκος-Πέττας)

Κύμη-Μονόδρυ (γήπεδο Μονοδρίου, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πραγματοποιήθηκε και φέτος το φιλικό στη μνήμη του Βασίλη Καπενή (photos)

Κώστας Λαγός

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ: Οι διαιτητές με Αλμυρό Βόλου (11/4/2021)

Κώστας Λαγός

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5)

eviasports
-->