EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (7/11)

Οι σκόρερς της Γ’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 6-7/11.

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

5 ΓΚΟΛ

Μαρνέζος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Δ. Παπαγεωργίου (Ερμής Πηλίου).

2 ΓΚΟΛ

Δ. Παπαγιαννόπουλος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Λάιος (Ερμής Πηλίου), Ρούσσος (Ερμής Πηλίου), Αγγελόπουλος (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Δ. Βαλμάς (Αγδίνες), Γ. Κρυσταλλόγιαννης (Αγδίνες), Σ. Νάτσιος (Αγδίνες), Νταής (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Σ. Παπαγιαννόπουλος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Τ. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών), Καψάλας (Ακράτητος Κεχριών), Παπαδημητρίου (Ακράτητος Κεχριών), Θ. Ξυνογαλάς (Ερμής Πηλίου), Σπανός (Ερμής Πηλίου), Παναγιώτου (Ολυμπιακός Λίμνης), Παναγιωτόπουλος (Πανηλιακός), Σταμούλος (Πανηλιακός), Τριανταφύλλου (Πανηλιακός).

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

8 ΓΚΟΛ

Σκούρος (Κύζικος Αρτάκης).

5 ΓΚΟΛ

Σταθαράς (Πισσώνας).

4 ΓΚΟΛ

Τσάλας (Ακαδημία Αρτάκης), Κεραμιδάς (Θύελλα Κοντοδεσποτίου).

3 ΓΚΟΛ

Μπαρόλας (Αφράτι), Ι. Μουτουσίδης (Έραπος), Βλάσσης (Μέσσαπος), Ξουρίκης (Πισσώνας).

2 ΓΚΟΛ

Μουστάκας (Αθλόπολις), Γ. Μαντάς (Αφράτι), Γαραντζόγιαννης (Έραπος), Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης), Καραγκούνης (Μέσσαπος), Τριανταφύλλου (Μέσσαπος), Βαταμίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Σολογιάννης (ΠΑΟ Κανήθου), Ι. Χάλιος (ΠΑΟ Κανήθου), Τσαλμάς (Πισσώνας).

1 ΓΚΟΛ

Καραμούζης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μπαλάνος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μυλωνάς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ρωμανός (ΑΕΚ Χαλκίδας), Τσουκαλάς (Αθλόπολις), Λαλάκος (Ακαδημία Αρτάκης), Σίδερης (Ακαδημία Αρτάκης), Τοκακλίδης (Ακαδημία Αρτάκης), Βισβίνης (Ανάποδος), Ελευθεριάδης (Ανάποδος), Σουλιάδης (Ανάποδος), Ζαχαριάς (Αφράτι), Κυτίνος (Αφράτι), Ι. Μαριέτης (Αφράτι), Πρασσάς (Αφράτι), Μανάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Καλαμιώτης (Κύζικος Αρτάκης), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Πολύχρονος (Κύζικος Αρτάκης), Σταματίου (Κύζικος Αρτάκης), Κοτσάνης (Μέσσαπος), Βέγκος (ΠΑΟ Κανήθου), Καθαροσπόρης (ΠΑΟ Κανήθου), Ι. Καλαμιώτης (ΠΑΟ Κανήθου), Κωνσταντίνου (ΠΑΟ Κανήθου), Βαρτζής (Πισσώνας), Καρράς (Πισσώνας), Σιαράπης (Πισσώνας), Π. Τρίκκας (Πισσώνας), Τσεκούρας (Πισσώνας), Ν. Κατσαρής (Ρομαϊκός) Γ. Λιατίφης (Ρομαϊκός), Ν. Μήτρου (Ρομαϊκός), Χ. Μήτρου (Ρομαϊκός), Γ. Νικολάου (Ρομαϊκός), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός), Π. Νικολάου (Ρομαϊκός).

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

3 ΓΚΟΛ

Τουμπάνος (Κύμη), Π. Κοτρόζος (Μονόδρυ).

2 ΓΚΟΛ

Σ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Ο. Χαϊράνι (Κονίστρες).

1 ΓΚΟΛ

Κ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Κούρτης (Αιγέας Πετριών), Κωστάρας (Αιγέας Πετριών), Μπουραντάς (Αιγέας Πετριών), Α. Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας), Ν. Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας), Συκάς (Ακαδημία Ερέτριας), Ν. Κιούσης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Τσιρέκας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ζυγόπουλος (Κονίστρες), Καμπούρης (Κονίστρες), Κατσής (Κονίστρες), Μπενέτος (Κύμη), Χουλιάρας Πεταχτής (Μονόδρυ).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γενική συνέλευση ΑΟ Χαλκίς (video)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (7/5/2011): Αυλωνάρι-Κριεζά 1-0

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 1-2

Κώστας Λαγός
-->