Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 6/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 7/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα 0-3

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σταυρός-Καστέλλα 3-0

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών 1-1

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Παντριαδικός 2-2

ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα 2-2

Κεραυνός Χαλκίδας-Καθενοί 5-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 2-2

Ζάρακες-Δύστος 1-4

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις 6-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Ακαδημία Ερέτριας 1-1

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Φείδων Άργους (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας, Τριγάζης (Ανατολικής Αττικής/Λαμπρόπουλου (Βοιωτίας)-Παντελίδου (Ανατολικής Αττικής), παρατηρήτρια: Μαργαρίτη)

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοτταρά (Εύβοιας)/Τσάλλα (Εύβοιας)-Αντωνίου Κ. (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αρτάκη-Ατρόμητος Παλαμά (γήπεδο Δημοτικό Αρτάκης, Τσιγαρίδας (Φθιώτιδας)/Δόσκορης (Φθιώτιδας)-Βασιλείου (Βοιωτίας), παρατηρητής: Ζώρζος (Αθηνών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Ερέτριας, Κασομούλης/Δάλλας-Ιωάννου)

Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αιδηψού, Δανιηλίδης/Κοντογιαννίδης-Γεωργαράς)

Κάρυστος-Δροσιά (γήπεδο Καρύστου, Ντούρας/Ντόβολης Ε.-Ντόβολης Ι.)

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Λαμψάκου, Λάμπρου/Πασχαλίδης-Παππάς)

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός (γήπεδο Σκεπαστής, Χουλιάρας/Πριόνας-Σέρρας)

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αυλωναρίου, Βελέντζας/Μαρίνος-Καμπούρης Τ.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ταξιάρχης-Μαντούδι (γήπεδο Νέου Πύργου, Παπακυριάκος/Ρουμπής-Σταύρου)

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Απόλλων Παραλίας-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Παραλίας Αυλίδας, Μπούρικας/Σιμιτζής-Νικολάου Σ.)

Λουκίσια-Ληλάντιο (γήπεδο Λουκισίων, Κηρύκος/Κελεπούρης-Μπακατσέλος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κριεζά-Στύρα (γήπεδο Κριεζών, Τουλούμης/Δελχάς-Γάτος)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπαδόπουλος/Αντωνίου Χ.-Λιαγκάκης)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Σκεπαστής, Κοντογιαννίδης/Δανιηλίδης-Γεωργαράς)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός (γήπεδο Νέου Πύργου, Ρουμπής/Παπακυριάκος-Σταύρου)

11.30 π.μ.

Αγδίνες-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Αρτεμησίου, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΠΑΟ Κανήθου-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βούρκου, Αντωνίου Χ./Λειβαδιτάκης-Γκάρα)

Ρομαϊκός-Πισσώνας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Δάλλας-Ιωάννου)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Έραπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρβελάς/Σιμιτζής-Ακριώτης)

Ακαδημία Αρτάκης-Ανάποδος (γήπεδο Βατώντα, Κωνστάντιος/Νέγρης-Κελεπούρης)

12 μ.μ.

Αφράτι-Μέσσαπος (γήπεδο Αφρατίου, Λιαγκάκης/Μπούρικας-Νικολάου Σ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη (γήπεδο Αυλωναρίου, Μαρίνος/Βελέντζας-Καμπούρης Τ.)

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Κριεζών, Τουλούμης/Δελχάς-Γάτος)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού 1-0

Κώστας Λαγός

Σχολικοί αγώνες: Το πέναλτι της πρόκρισης του ΓΕΛ Ψαχνών (video)

Κώστας Λαγός

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη 3-3 (pics)

Κώστας Λαγός
-->