Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-10/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα που θα διεξαχθούν από 5-10 Νοεμβρίου, με αγώνες στις κατηγορίες Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ & β’ όμιλος), παίδων εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός (Νταντή-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μέτσικα-Μάγκος-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Τζουβάνα-Σαράντης-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Δρίβα-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κονίστρες (Σακαρέλος-Νιάβης-Καζάς)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας Life (Μπάκα-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Μέτσικα-Μάγγος-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Βελεσιώτη-Χανής-Νικολακάκης)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Βελεσιώτη-Χανής-Νικολακάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Τελεθριακός (Γκόλιας-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Μαυρομάτι (Μπάνος-Κιούσης-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Σύλλας (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

15:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος (Δρίβα-Παπαδήμου-Κούλος)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Άτλας Καρπενησίου (Καζάς-Νιαβής-Γκόλιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες (Μπάνος-Κατρακάζος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Βελεσιώτη-Χανής-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Αντωνίου-Παπαδήμου-Κούλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Λοκρός (Αλεξίου-Μασλατζίδης-Πατσούρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Αναγέννηση Λαμίας (Γιαννόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Παντελή-Μέτσικα-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Παντελή-Βελεσιώτη-Νταντή)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Retro Basket: Το καταστατικό ίδρυσης της ΑΓΕΧ το 1976!

eviasports

Η προκήρυξη της Β’ Εθνικής 2021-22. Στις 17 Οκτωβρίου η έναρξη

Παναγιώτης Νικολάου

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας Αιδηψού 46-33

Παναγιώτης Νικολάου
-->