Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-10 Νοεμβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, που συνεχίζονται τις επόμενες μέρες με συναντήσεις για τις κατηγορίες Ανδρών Α’, Ανδρών Β’ (α’ & β’ όμιλος), καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός (Σπυρόπουλος Αντ.-Τσάλας Γ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κονίστρες (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας Life (Ντάνος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Κάλφα-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Αποστόλου-Κατσέλη)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Αποστόλου-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Μαυρομάτι (Χατζής-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Σύλλας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

15:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

14:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος (Γερονικολός-Βιορές)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Άτλας Καρπενησίου (Χουγιάζος-Τσόκανος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Εκετζίδης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες (Χατζής-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αποστόλου-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Λοκρός (Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Αναγέννηση Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Γκαράς)

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αναστέλλονται μέχρι νεωτέρας και τα τοπικά πρωταθλήματα μπάσκετ

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (14/9/2020)

eviasports

Νέα νίκη για τον ΠΑΟΚ (86-56 τα Χανιά) νέα καλή εμφάνιση της Τσαβόνι!

Παναγιώτης Νικολάου
-->