Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 30/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 31/10.

Α’ ΕΠΣΕ

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς 1-3

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών 0-2

Μαντούδι-Σταυρός 1-0

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών 2-1

Ληλάντιο-Προποντίδα 0-2

Αλάτσατα-Κεραυνός Χαλκίδας 1-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-1

Δύστος-Κριεζά 2-1

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου 4-1

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3.30 μ.μ.

Ολυμπιάδα Υμηττού-Αβαντίδες (γήπεδο Δημοτικό Υμηττού, Χατζηγιάννης (Πειραιά)/Ιωαννίδης (Πειραιά)-Καρακελές (Πειραιά), παρατηρητής: Κορτέσης (Αθηνών))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Θρίαμβος Χαϊδαρίου (γήπεδο Ερέτριας, Αλαφογιάννης (Βοιωτίας)/Καούρας (Βοιωτίας)-Σοφός (Βοιωτίας))

Μύκονος-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Δημοτικό Κόρφου, Μουτάφης (Κυκλάδων)/Ζαχαρόπουλος (Κυκλάδων)-Κούκα (Κυκλάδων))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Ελασσόνα-Αρτάκη (γήπεδο Δημοτικό Ελασσόνας, Γκουντέλας (Καρδίτσας)/Αναστασίου (Θεσσαλίας)-Σφυρής (Θεσσαλίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντούρας/Περιβολάρης-Ντόβολης Ι.)

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός (γήπεδο Γυμνού, Πόγκας/Κοτταρά-Μαρίνος)

Ταμυναϊκός-Κάρυστος (γήπεδο Αλιβερίου, Κηρύκος/Παππάς-Καμπούρης Τ.)

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αμαρύνθου, Τουλούμης/Πριόνας-Κελεπούρης)

Αυλωνάρι-Σκεπαστή (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπακυριάκος/Καρβελάς-Γεωργαράς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Καστέλλα (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Παυλάτος-Αντωνίου Κ.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Γουβών, Δανιηλίδης/Καρράς-Αντωνίου Γ.)

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος (γήπεδο Προκοπίου, Σιμιτζής/Ντόβολης Ε.-Γκάρα)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Παντριαδικός-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Τριάδας, Αντωνίου Χ./Ιωάννου-Τσάλλα)

ΑΕ Χαλκίδας-Αυλίδα (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Χουλιάρας/Ρουμπής-Μπούρικας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Στύρα-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Ζαράκων, Βελέντζας/Σέρρας-Δελχάς)

Μαρμάρι-Ερμήλιος (γήπεδο Καρύστου, Σιαπλαούρας/Νέγρης-Γάτος)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης/Παυλάτος-Αντωνίου Κ.)

Ερμής Πηλίου-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Πηλίου, Σιμιτζής/Γκάρα-Ντόβολης Ε.)

Αγδίνες-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Γουβών, Καρράς/Δανιηλίδης-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Μέσσαπος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Καστέλλας, Ιωάννου/Αντωνίου Χ.-Τσάλλα)

Αθλόπολις-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κωνστάντιος/Καραδήμος-Νικολάου Σ.)

11.30 π.μ.

Αφράτι-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Αφρατίου, Τουλούμης/Πριόνας-Κελεπούρης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

Πισσώνας-Ανάποδος (γήπεδο Πισσώνα, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Μπούρικας)

Έραπος-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Βούρκου, Δελχάς/Σέρρας-Βελέντζας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κύμη-Κονίστρες (γήπεδο Μονοδρίου, Καρβελάς/Παπακυριάκος-Γεωργαράς)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Κηρύκος/Παππάς-Καμπούρης Τ.)

3.15 μ.μ.

Αιγέας Πετριών-Μονόδρυ (γήπεδο Κριεζών, Κωνστάντιος/Καραδήμος-Νικολάου Σ.)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αβαντίδες: Παρουσίαση για τη νέα αγωνιστική περίοδο (photos)

Κώστας Λαγός

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Αλλαγή σε αγώνα της β’ φάσης

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (10/5/2015): ΑΟ Χαλκίς-Θήβα 1-1 (video)

eviasports
-->