Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29-31/10)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 29-31 Οκτωβρίου, με συναντήσεις για τα πρωταθλήματα Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ όμιλος), παίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας (Γλωσσόπουλος-Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σαράντης-Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος (Μάγκος-Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντόσκουρης-Παύλος-Κούλος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αστέρας Αλιβερίου (Κάζας-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μαλεσίνα (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος (Μπάνος-Κιούσης-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσικα-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Παντέλη-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατσούρας-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Δρίβα-Κούλος-Ντουρντουρέκας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Γ.Σ. Αυλίδας (Χατζηπαναγιώτου-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πανευβοϊκός (Σαρλάνη-Μάγκος-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφ./Μεσσ.-ΑΓΕ Χαλκίδας (Κατρακάζος-Νικολακάκης-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νικολακάκης-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Γαβριήλ Ειλ.-Βελεσιώτη)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσικα-Τριανταφύλλου-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αντωνίου-Παύλος-Δρίβα)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Αλεξίου-Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Ακαδ. Ιστιαίας (Κάζας-Νιαβής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ 61-85 (photos)

Παναγιώτης Νικολάου

Προχωρούν οι εργασίες για το κλειστό γυμναστήριο Ψαχνών!

Παναγιώτης Νικολάου

Παρέμεινε στον Γλαύκο ο Δημήτρης Σταθόπουλος!

Παναγιώτης Νικολάου
-->