EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29-31 Οκτωβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 29-31 Οκτωβρίου, με αγώνες για τα πρωταθλήματα Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ όμιλος), παίδων και νεανίδων. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μαλεσίνα (Χουγιάζος-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καρβούνης-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Γ.Σ. Αυλίδας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πανευβοϊκός (Γκαράς-Καρβούνης)

20:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφ./Μεσσ.-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Χουγιάζος-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζάχος-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Ακαδ. Ιστιαίας (Γερονιοκολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Χουγιάζος-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Σκεπαστή-Αυλωνάρι 0-3

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Ληλάντιο-Προποντίδα 3-1

Κώστας Λαγός
-->