EVIASPORTS ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Σκόρερς (20/10)

Οι σκόρερς του κυπέλλου ΕΠΣΕ ‘Πανταζής Απόστολος’, μετά τη διεξαγωγή αγώνων για τη δεύτερη φάση.

6 ΓΚΟΛ

Γιαγκίνης (Νηλέας Νεοχωρίου).

5 ΓΚΟΛ

Π.Λ. Σκριβάνος (Αμαρυνθιακός).

4 ΓΚΟΛ

Καραχάλιος (ΑΟ Χαλκίς), Λάμπρου (Δροσιά), Κοκκάλας (Όλυμπος Γυμνού), Καραμπάς (Παντριαδικός).

3 ΓΚΟΛ

Λαλανίτης (Αλάτσατα), Πέππας (Αμαρυνθιακός), Καράπας (Αυλωνάρι), Ντόβολης (Ζάρακες), Δήμου (Ιστιαία), Ποδαράς (Κάρυστος), Τσούμαρης (Καστέλλα), Α. Γραμματικόγιαννης (Καστέλλα), Μαναρίτσας (Μαντούδι), Κωνσταντάγκας (Μακρυκάπα), Βρέττος (Ταμυναϊκός), Σταματούκος (Ταμυναϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Κωτσής (Άγιος Λουκάς), Αρβανάκος (ΑΕ Χαλκίδας), Ι. Μπιμπάι (Αιδηψός), Αργυρός (Αλάτσατα), Β. Ζαχαριάδης (Αλάτσατα), Ντούκα (Αλάτσατα), Ζάνιος (Αμαρυνθιακός), Σιαράπης (Αμαρυνθιακός), Π.Δ. Σκριβάνος (Αμαρυνθιακός), Μετοχιάτης (ΑΟ Χαλκίς), Τσότα (Απόλλων Παραλίας), Σταματάκης (Αρτεμησιακός), Ηλίας (Αυλωνάρι), Δανέλης (Δόξα Προκοπίου), Λαθουράς (Δύστος), Ποδαράς (Δύστος), Στουραΐτης (Δύστος), Ανέστης (Ελλήσποντος), Δούκας (Ερμήλιος), Πρέντι (Ευβοϊκός Γουβών), Γλύκος (Ιστιαία), Πετής (Ιστιαία), Μήτρου (Καλοχώρι/Παντείχι), Ζάνι (Κάρυστος), Ραβιόλος (Κάρυστος), Παναγιώτου (Λήλας Βασιλικού), Τσομπάνης (Λουκίσια), Κατσαρής (Μιαούλης Φύλλων), Ξουρίκης (Πισσώνας), Γκιόσι (Προποντίδα), Σουρτζής (Προποντίδα), Θ. Θαλασσινός (Σκεπαστή), Τζαμίχας (Σταυρός), Αν. Αλιάι (Στύρα), Κουζούλογλου (Ταμυναϊκός), Σολάκου (Ταμυναϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Γουναρόπουλος (ΑΕ Χαλκίδας), Αναστασιάδης (Αιδηψός), Π. Ζαχαριάδης (Αλάτσατα), Στρατής (Αλάτσατα), Τουζούν (Αλάτσατα), Α. Μυρτέζα (Αμαρυνθιακός), Σ. Μυρτέζα (Αμαρυνθιακός), Δ. Τσούτσης (Αμαρυνθιακός), Π. Τσούτσης (Αμαρυνθιακός), Γεωργίου (ΑΟ Χαλκίς), Θωμάς (ΑΟ Χαλκίς), Κολιόπουλος (ΑΟ Χαλκίς), Μακρής (ΑΟ Χαλκίς), Μαστροκώστας (ΑΟ Χαλκίς), Σπυράκης (ΑΟ Χαλκίς), Γ.Κ. Τσολάκος (ΑΟ Χαλκίς), Κανάνι (Απόλλων Ερέτριας), Κιάκης (Απόλλων Ερέτριας), Ρούσσος (Απόλλων Ερέτριας), Τόρα (Απόλλων Ερέτριας), Τζίτζιρας (Απόλλων Παραλίας), Ν. Καρακάξης (Αρτεμησιακός), Ψύλλος (Αρτεμησιακός), Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Σταματούλας (Ατρόμητος Βασιλικών), Γλυκός (Αυλωνάρι), Ντραγκότι (Αυλωνάρι), Παππάς (Αυλωνάρι), Τσιάκος (Αυλωνάρι), Αυλωνίτης (Δροσιά), Βαρσαμάς (Δροσιά), Χ. Ελευθερίου (Δροσιά), Ζαχαράκης (Δροσιά), Χ. Ζουρμπουλής (Δροσιά), Α. Πιλάτης (Δύστος), Κατσίμπρας (Ελλήσποντος), Κικίδης (Ελλήσποντος), Κροκόδειλος (Ελλήσποντος), Νάτσης (Ελλήσποντος), Νικολάου (Ελλήσποντος), Χασαπίδης (Ελλήσποντος), Ε. Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Α. Γοργομάτης (Ευβοϊκός Γουβών), Κατσάρης (Ευβοϊκός Γουβών), Δουρμούσογλου (Ερμήλιος), Φτούλης (Ερμήλιος), Γερογεωργάκης (Ιστιαία), Ντέντης (Ιστιαία), Πανταζής (Ιστιαία), Ρουμπής (Καλοχώρι/Παντείχι), Ι. Αργύρης (Καστέλλα), Τσέπας (Κάρυστος), Κασέμι (Κάρυστος), Αποστόλου (Κεραυνός Χαλκίδας), Κουβατζίδης (Κεραυνός Χαλκίδας), Πατερίτσας (Κεραυνός Χαλκίδας), Σταμόπουλος (Κεραυνός Χαλκίδας), Λαθουράς (Κριεζά), Περιβολάρης (Κριεζά), Τσαλιαγκός (Κριεζά), Τσόκας (Κριεζά), Λεονάρδος (Ληλάντιο), Μικράκης (Ληλάντιο), Ντούρμας (Ληλάντιο), Τζινάι (Ληλάντιο), Αλεξίου (Λήλας Βασιλικού), Αναγνώστου (Λήλας Βασιλικού), Μπιτζανάκης (Λήλας Βασιλικού), Μακρής (Λουκίσια), Προβής (Λουκίσια), Τσαλμάς (Λουκίσια), Λειβαδίτης (Μακρυκάπα), Μαστροκώστας (Μακρυκάπα), Μπαλαμπάνης (Μακρυκάπα), Μπατζέλης (Μακρυκάπα), Σ. Στούμπος (Μακρυκάπα), Γαβριήλ (Μαντούδι), Μπαλατσός (Μαντούδι), Α. Στεργίου (Μαντούδι), Τσικτσίρης (Μαντούδι), Κεφαλάς (Μαρμάρι), Γκομίνης (Μιαούλης Φύλλων), Κ. Τρίκκας (Μιαούλης Φύλλων), Καρλής (Νηλέας Νεοχωρίου), Λύκος (Νηλέας Νεοχωρίου), Μπασούκος (Όλυμπος Γυμνού), Νικολάου (Όλυμπος Γυμνού), Αθανασίου (ΟΠΑ  Αιδηψού), Ανδρίτσος (ΟΠΑ Αιδηψού),Μ. Σουλιάδης (ΟΠΑ Αιδηψού), Φετάχου (ΟΠΑ Αιδηψού), Ανδριόλας (Παντριαδικός), Π. Ζουρμπουλής (Παντριαδικός), Καραντάκης (Παντριαδικός), Πύθουλας (Παντριαδικός), Μήτρου (ΠΑΟ Πολιτικών), Ι. Μπίτζος (ΠΑΟ Πολιτικών), Νεσίμι (ΠΑΟ Πολιτικών), Τομαράς (Πισσώνας), Θ. Πάλλης (Προποντίδα), Παπακωνσταντίνου (Προποντίδα) Ζουζουλής (Σκεπαστή), Ι.Β. Θαλασσινός (Σκεπαστή), Καλλίτσης (Σκεπαστή), Καψάλας (Σκεπαστή), Μακρής (Σκεπαστή), Τηλιόπουλος (Σκεπαστή), Μουτουσίδης (Σταυρός), Ντούμας (Σταυρός), Καρατζάς (Ταμυναϊκός), Κοτρογιάννης (Ταμυναϊκός), Κούτρας (Ταμυναϊκός).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Π. Χάλιος: ‘Στα πέναλτι είχαμε τις πιθανότητες μαζί μας’

Κώστας Λαγός

ΑΟΝ Αρτάκης: Απέκτησε τον Αργεντίνο Εσκουρέντο!

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (3/1/2016): Ιστιαία-Ελλήσποντος 2-1

eviasports
-->