ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

Εφήβων ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (23 & 24/10)

Πλήρης αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα εφήβων το Σαββατοκύριακο 23-24 Οκτωβρίου, με τη διεξαγωγή της 5ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά, αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες 62-32

Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου 55-63

Ρεπό: Α.Σ. Καρυστίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-7/11/21)

Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες

Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 4 8 4-0 314-195
2 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 7 3-1 301-183
3 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 4 6 2-2 185-255
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 5 1-3 202-287
5 Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ 4 4 0-4 192-274

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 119
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 84
  3. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 64
  4. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 59
  5. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 54
  6. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 41
  7. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 41
  8. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 41
  9. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 39
  10. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 39
  11. Κεπενέκος (Κονίστρες) 39
  12. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 36
  13. Βογιατζής (Κονίστρες) 35
  14. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 33
  15. Βασιλείου (Κονίστρες) 31
  16. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 28
  17. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 28
  18. Ανδρέου (Κονίστρες) 25
  19. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 24
  20. Λύκος (Κονίστρες) 24
  21. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 15
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 11
  3. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 9
  4. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  5. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 4
  6. Λύκος (Κονίστρες) 3
  7. Κεπενέκος (Κονίστρες) 3
  8. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  9. Βελισσαρίου (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  10. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 3
  11. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 3
  12. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 3
  13. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  14. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 2
  15. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 2
  16. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  17. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  18. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 2
  19. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 2
  20. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 2
  21. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 2
  22. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας 53-80

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 68-54

Ρεπό: Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-7/11/21)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

Ρεπό: ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 8 4-0 320-207
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 4 7 3-1 282-244
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 6 2-2 265-267
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 4 5 1-3 212-281
5 ΧΒΑ 4 4 0-4 215-295

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 107
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 99
  3. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 76
  4. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 68
  5. Βλάχος (ΧΒΑ) 67
  6. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 61
  7. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 54
  8. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 49
  9. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 47
  10. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 46
  11. Γούναρης (ΧΒΑ) 42
  12. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 42
  13. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 41
  14. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 39
  15. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 38
  16. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 35
  17. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 35
  18. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 32
  19. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 11
  2. Βλάχος (ΧΒΑ) 9
  3. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 8
  4. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  5. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  6. Οικονόμου (ΑΕΠΠ Χαλκίδας) 6
  7. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 5
  8. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  9. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  10. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  11. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  12. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  13. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  14. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 2
  15. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 2
  16. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

Αλίαρτος-Κάδμος 65-81

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-7&14/11/21)

Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (14/11)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (7/11)

Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (28/10)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 3 6 3-0 225-170
2  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 4 1-2 181-180
3 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 2 3 1-1 106-116
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 2 2 0-2 105-151

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τούτουζας (Κάδμος) 54
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 52
  3. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 49
  4. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 46
  5. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 43
  6. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 43
  7. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 40
  8. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 38
  9. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 33
  10. Θεοδώρου (Κάδμος) 25
  11. Μελετίου (Κάδμος) 24
  12. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 23
  13. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 19
  14. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 17

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 7
  2. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 7
  3. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 5
  4. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 3
  5. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 3
  6. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 3
  7. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 3
  8. Σκούμας (Κάδμος) 2
  9. Θεοδώρου (Κάδμος) 2
  10. Τούτουζας (Κάδμος) 2
  11. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 2
  12. Αναστασίου Δ.Μ. (Κάδμος) 1
  13. Μοιρώτσος (Πρωτέας Σχημ.) 1
  14. Υφαντής (Ερμής Σχημ.) 1
  15. Αντωνίου (Αλίαρτος) 1
  16. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 1
  17. Μπεζαϊτης (Αλίαρτος) 1

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 82-62

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-7/11/21)

Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

Κένταυρος Λιβ.-Απόλλων Λιβ.

Ρεπό: Άρης Αμφίκλειας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 4 8 4-0 353-185
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 7 3-1 268-195
3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 6 2-2 286-240
4 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 4 5 1-3 243-331
5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ.) 4 4 0-4 162-361

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 95
  2. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 65
  3. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 64
  4. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 61
  5. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 59
  6. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 58
  7. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 57
  8. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 55
  9. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 48
  10. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 48
  11. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 48
  12. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 43
  13. Πιπεράς (Άρης Αμφίκλειας) 39
  14. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 38
  15. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 28
  16. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 26
  17. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 26
  18. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 26
  19. Βαρουξής (Κένταυρος Λιβαδειάς) 25

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 8
  2. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  3. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 7
  4. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 7
  5. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 6
  6. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 5
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  8. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  9. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  10. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  11. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  12. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  13. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  14. Φανιδάκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  15. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  16. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  17. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 2
  18. Κατσακούλας (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 2
  19. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 2
  20. Γέρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  21. Πέτρου (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  22. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  23. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

Τελεθριακός-Λοκρός 48-82

Κύνος-Σύλλας 44-54

Κύνος-Ακαδ. Ιστιαίας 77-21 (εξ.αν.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-6 & 7/11/21)

Κύνος-Τελεθριακός

Ακαδ. Ιστιαίας-Λοκρός

Σύλλας-Λοκρός (28/10) εξ. αν.

Ρεπό: Σύλλας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΛΟΚΡΟΣ 3 6 3-0 274-124
2 ΣΥΛΛΑΣ 3 6 3-0 210-96
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 4 6 2-2 208-200
4 ΚΥΝΟΣ 4 5 1-3 218-221
5 ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4 4 0-4 82-351

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σπανός (Κύνος) 76
  2. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 65
  3. Σίμος (Τελεθριακός) 59
  4. Φακίτσας (Σύλλας) 52
  5. Ζότο (Λοκρός) 50
  6. Αγαπητός (Σύλλας) 47
  7. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 34
  8. Μπάρρος (Κύνος) 33
  9. Ανέστης (Λοκρός) 32
  10. Πετεβές (Σύλλας) 31
  11. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 30
  12. Μπουραμάς (Κύνος) 28
  13. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 26
  14. Κασσίκος (Τελεθριακός) 23
  15. Πουρναρόπουλος (Λοκρός) 20
  16. Πρένγκα (Σύλλας) 18
  17. Ορφανός (Τελεθριακός) 18
  18. Γεραγγελής (Λοκρός) 16
  19. Τσιτούμης (Ακαδ. Ιστιαίας) 15
  20. Ζώγας (Τελεθριακός) 15

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 9
  2. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 8
  3. Σπανός (Κύνος) 5
  4. Αγαπητός (Σύλλας) 5
  5. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 5
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  7. Μπάρρος (Κύνος) 4
  8. Πετεβές (Σύλλας) 3
  9. Ανέστης (Λοκρός) 3
  10. Ζότο (Λοκρός) 3
  11. Καλλίνικος (Κύνος) 3
  12. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 2
  13. Κοτσιαφίτης (Κύνος) 2
  14. Σαββόπουλος (Σύλλας) 2

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας 57-71

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-6/11/21)

Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 3 6 3-0 229-132
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 3 5 2-1 164-153
3 ΑΤΛΑΣ 3 4 1-2 152-165
4 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 3 3 0-3 124-219

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 67
  2. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 40
  3. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 35
  4. Φασούλας (Αναγ. Λαμίας) 33
  5. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 29
  6. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 29
  7. Ελεζάϊ (Άτλας Καρπ.) 28
  8. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 27
  9. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 25
  10. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 24
  11. Παπαδήμας Παν. (Μπούκαλη) 21
  12. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 21
  13. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 19
  14. Δροσίνης (Άτλας Καρπενησίου) 19
  15. Λαμπρακόπουλος (Μπούκαλη) 18
  16. Παπαγεωργίου Φιλ. (Μπούκαλη) 17
  17. Μάκκας (Άτλας Καρπενησίου) 17
  18. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 17

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 13
  2. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 5
  3. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 4
  4. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 4
  5. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 3
  6. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 3
  7. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 2
  8. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 2
  9. Χαλεπλής (Αναγ. Λαμίας) 2
  10. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Δροσίνης (Άτλας Καρπενησίου) 1
  12. Καλντής (Έσπερος Λαμίας) 1
  13. Καραναστάσης (Έσπερος Λαμίας) 1
  14. Μαντανίκας (Έσπερος Λαμίας) 1
  15. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 1
  16. Φασούλας (Αναγ. Λαμίας) 1

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Εκλογές ΕΟΚ: Εστάλη στη ΓΓΑ η λίστα με τις 516 ομάδες!

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΚΑΔΜΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 57-38

Παναγιώτης Νικολάου

Μένουν εκτός αγωνιστικής δράσης για φέτος οι παίκτες του Αίαντα Αυλίδας

Παναγιώτης Νικολάου
-->