EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Άρης Αγίου Ιωάννη 2-1

Οι Κονίστρες κέρδισαν 2-1 τον Άρη Αγία Ιωάννη, στην πρεμιέρα του νοτίου ομίλου της Γ’ Τοπικής.

Ο Χαϊράνι άνοιξε το σκορ στο 47′ για τους γηπεδούχους και εννιά λεπτά μετά ο Ν. Κιούσης ισοφάρισε για την ομάδα του Αγίου Ιωάννη. Η ομάδα των Κονιστρών τελικά πήρε το ‘τρίποντο’, με τον Κατσή να της δίνει και πάλι το προβάδισμα, διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα στο 83ο λεπτό.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κοντογιαννίδης/Ντόβολης Ε.-Γκάρα

ΓΚΟΛ: 47′ Χαϊράνι, 83′ Κατσής-56′ Ν. Κιούσης.

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Παύλος Βογιατζής): Μπενέτος, Κρινής, Καμπούρης, Γεωργικόπουλος, Πόκας, Μιχαλομιχελάκης, Ζυγόπουλος, Χαϊράνι, Πετρογιάννης. (Κατσής, Ανατολίτης, Κ. Κωτσής, Σαμαρτζής, Νικολιάς, Γ. Βογιατζής, Ν. Κωτσής)

ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Κώστας Μεταξάς): Λιάτης, Λιατύφης, Καρβουνιάρης, Μπιμπίκας, Μπέλμπα, Τριτσώνης, Φωτιάς, Κιούσης, Ποδαράς, Μήτρου, Φέκα. (Κουμπιάς, Μυτάφης).

ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ: Οι διαιτητές με ΟΦΗ (23/5)