Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 23/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 24/10.

Α’ ΕΠΣΕ

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 2-2

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού 4-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών 1-0

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος 3-1

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Καθενοί 1-2

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα 5-2

Λουκίσια-ΑΕ Χαλκίδας 2-3

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-1

Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου 1-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Άρης Αγίου Ιωάννη 2-1

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αρτάκη-Ηρακλής Λάρισας (γήπεδο Αρτάκης, Καλογερόπουλος (Αθηνών)/Ανδρέου (Αθηνών)-Κατελανάκης (Αθηνών), παρατηρητής: Κούτουλας (Βοιωτίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Κωνστάντιος-Κοντογιαννίδης)

4 μ.μ.

Μακρυκάπα-Δροσιά (γήπεδο Μακρυκάπας, Τουλούμης/Δάλλας-Ιωάννου)

Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Κασομούλης/Δελχάς-Παππάς)

Κάρυστος-Αυλωνάρι (γήπεδο Καρύστου, Δανιηλίδης/Σέρρας-Καμπούρης Τ.)

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή (γήπεδο Λαμψάκου, Λάμπρου/Ρουμπής-Αντωνίου Χ.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Σταυρός-Αρτεμησιακός (γήπεδο Σταυρού, Παπαδόπουλος/Μαρίνος-Καραδήμος)

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Δημοτικό Ψαχνών, Μπούρικας/Κελεπούρης-Καρράς)

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Ιστιαίας, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Παντριαδικός-Ληλάντιο (γήπεδο Τριάδας, Κηρύκος/Ακριώτης-Γεωργαράς)

ΠΑΟ Πολιτικών-Αλάτσατα (γήπεδο Πολιτικών, Παπακυριάκος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Στύρα (γήπεδο Σκύρου, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Πασχώνης)

3.15 μ.μ.

Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι (γήπεδο Αφρατίου, Πόγκας/Κοτταρά-Ντόβολης Ε.)

4 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καλαμάτας/Πασχαλίδης-Τσάλλα)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Σκεπαστής, Κωνστάντιος/Βελέντζας-Κοντογιαννίδης)

12 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Αγδίνες (γήπεδο Νέου Πύργου, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.15 π.μ.

Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μαρίνος/Νέγρης-Γεωργαράς)

12 μ.μ.

ΠΑΟ Κανήθου-Μέσσαπος (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά/Ντόβολης Ε.-Νικολάου Σ.)

Ακαδημία Αρτάκης-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βατώντα, Καρράς/Μπούρικας-Κελεπούρης)

Πισσώνας-Έραπος (γήπεδο Πισσώνα, Κηρύκος/Ιωάννου-Δελχάς)

12.30 μ.μ.

Ρομαϊκός-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Αλεξάνδρου, Παπακυριάκος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

1.30 μ.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρουμπής/Δάλλας-Νέγρης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αυλωναρίου, Καρβελάς/Σιμιτζής-Γκάρα)

4 μ.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Μονόδρυ (γήπεδο Ερέτριας βοηθητικό, Σιμιτζής/Καρβελάς-Γκάρα)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ηρακλής Ψαχνών: Απολυμάνθηκαν οι χώροι του Δημοτικού σταδίου

eviasports

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ): Ακαδημία Ερέτριας-Αίολος Κριεζών 5-1 (pics)

Κώστας Λαγός

Τουρνουά ποδοβόλεϊ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (3/8)

Κώστας Λαγός
-->