Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-24/10)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες για τις κατηγορίες Α’ ανδρών, Β’ ανδρών (β’ όμιλος), καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των επόμενων ημερών:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Αμφίκλειας

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Άμφισσας

18:00 Κλειστό  Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μεδεών

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Φάλαρα

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Προοδευτική Λάρυμνας

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός

12:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Σύλλας

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστίαιας Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Πρωτέας Σχημ.-Απόλλων Χαλκίδας 62-49

Παναγιώτης Νικολάου

Επιστρέφει ο κόσμος στα γήπεδα από 15/7!

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (9/9/2019)

eviasports
-->