Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (15-20/10)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό των κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, στο διάστημα 15-20 Οκτωβρίου, με αναμετρήσεις για τη 2η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, την πρεμιέρα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ καθώς και αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Κάππας-Ντουρντουρέκας-Γκόλιας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Ιτέας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Κουρέλης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κάδμος (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κατρακάζος-Γκόλιας-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Νταντή-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Παπαδήμου-Αντωνίου-Κούλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Μέτσικα-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Σιαδήμας-Χανής-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Βασιλακοπούλου-Μάγγος)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Παντελή-Μέτσικα-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.-Γκόλιας)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Πανευβοϊκός (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Μάγκος-Νικολακάκης-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.Καρύστου-Αίαντας Αυλίδας (Σαρλάνη-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Φάλαρα (γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Αντωνίου-Κούλος)

13:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Σύλλας (Κάππας-Νιαβής-Ντουρντουρέκας)

17:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μώλος (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Σιαδήμας)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Κ.-Μάγγος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Γκόλιας-Μπάκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ντόσκουρης-Παύλος)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Κουρούλης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νικολακάκης-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μάκαρος-Σύλλας 58-40

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (10/9/2020)

eviasports

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: Παρουσίαση φανέλας και Ανδρ. Γκιζόγιαννη! (pics)

Παναγιώτης Νικολάου
-->