Α' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ (15-17/10)

Δείτε παρακάτω τις αλλαγές σε σχέση με το αρχικό πρόγραμμα αγώνων, όσο αφορά την Α’ ΕΣΚΑΣΕ που ένα παιχνίδι θα διεξαχθεί την Παρασκευή, αλλά και τις κατηγορίες παίδων-εφήβων-νεανίδων για το τριήμερο 15-17 Οκτωβρίου.

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

Ο αγώνας Μαλεσίνα-Λοκρός για τη 2η αγωνιστική, θα διεξαχθεί αντί του Σαββάτου 16/10, την Παρασκευή 15 Οκτωβρίου, στις 20:30.

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο αγώνας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, αντί 16:00 θα διεξαχθεί στις 20:00.

Ο αγώνας ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, αναβάλλεται.

Ο αγώνας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας αντί της Κυριακής 17 Οκτωβρίου, θα διεξαχθεί το Σάββατο 16 Οκτωβρίου, στις 16:30.

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο αγώνας Άρης Θήβας-Κάδμος θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20 Οκτωβρίου στις 20:30.

Ο αγώνας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου, αντί του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, θα διεξαχθεί την Τετάρτη 27 Οκτωβρίου, στις 20:30.

Ο αγώνας Αλίαρτος-Άρης Θήβας, αντί του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Οκτωβρίου στις 17:00.

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο αγώνας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.), αντί του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Οκτωβρίου στις 16:00.

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο αγώνας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, αντί 12:00 θα διεξαχθεί στις 14:00.

Ο αγώνας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου, αντί 14:00 θα διεξαχθεί στις 12:00.

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο αγώνας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς αντί της Κυριακής 24 Οκτωβρίου, θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Οκτωβρίου στις 18:00.

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο αγώνας Άρης Θήβας-Σύλλας Αιδηψού, αντί της Κυριακής 17 Οκτωβρίου, θα διεξαχθεί το Σάββατο 16 Οκτωβρίου στις 15:00.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Εκτός Κύμης ο Άρμστεντ!

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 61-50

Παναγιώτης Νικολάου

Βαγγ. Αγγέλου: ‘Σκέφτομαι μόνο τις επόμενες 40 μέρες στην ΑΕΚ’ (video)

Παναγιώτης Νικολάου
-->