EVIASPORTS Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Όλο το πρόγραμμα του 3ου ομίλου (2021-22)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 15/10 η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Το φετινό πρωτάθλημα θα ξεκινήσει την Κυριακή 24/10, με την Αρτάκη να υποδέχεται στην πρεμιέρα του τρίτου ομίλου τον Ηρακλή Λάρισας. Απ’ τον τρίτο όμιλο, υποβιβάζονται οι τελευταίες πέντε στη βαθμολογία ομάδες και ο πρωταθλητής θα διεκδικήσει μέσω μπαράζ (μαζί με τους πρωταθλητές των άλλων έξι ομίλων) μία εκ των τεσσάρων θέσεων που οδηγούν σε άνοδο.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του τρίτου ομίλου:

1η αγωνιστική (24/10-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Ηρακλής Λάρισας

Ελασσόνα-Φήκη

Ατρόμητος Παλαμά-Ύπατο

Θησέας Αγριάς-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αταλάντη-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

 

2η αγωνιστική (31/10-3 μ.μ.)

Ελασσόνα-Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά

Φήκη-Θησέας Αγριάς

Ύπατο-Αταλάντη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου

 

3η αγωνιστική (7/11-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς-Ελασσόνα

Αταλάντη-Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου-Φήκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ύπατο

Αμβρυσσέας Διστόμου-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 

4η αγωνιστική (14/11-3 μ.μ.)

Θησέας Αγριάς-Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά-Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Φήκη-Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ύπατο

 

5η αγωνιστική (21/11-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου-Θησέας Αγριάς

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ατρόμητος Παλαμά

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ελασσόνα

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας

Ύπατο-Φήκη

 

6η αγωνιστική (28/11-3 μ.μ.)

Αετός Μακρυχωρίου-Αρτάκη

Αταλάντη-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ατρόμητος Παλαμά-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ελασσόνας-Ύπατο

Ηρακλής Λάρισας-Φήκη

 

7η αγωνιστική (5/12-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Αταλάντη

Ύπατο-Θησέας Αγριάς

Φήκη-Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας-Ελασσόνα

 

8η αγωνιστική (12/12-3 μ.μ.)

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αρτάκη

Δημήτρα Ευξεινούπολης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αέτος Μακρυχωρίου-Ύπατο

Αταλάντη-Φήκη

Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά-Ελασσόνα

 

9η αγωνιστική (19/12-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ύπατο-Αμβρυσσέας Διστόμου

Φήκη-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ηρακλής Λάρισας-Αετός Μακρυχωρίου

Ελάσσονα-Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά-Θησέας Αγριάς

 

10η αγωνιστική (9/1-3 μ.μ.)

Ύπατο-Αρτάκη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Φήκη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ελασσόνα

Αετός Μακρυχωρίου-Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

 

11η αγωνιστική (16/1-3 μ.μ.)

Φήκη-Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας-Ύπατο

Ελασσόνα-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ατρόμητος Παλαμά-Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αταλάντη-Αετός Μακρυχωρίου

 

12η αγωνιστική (23/1-3 μ.μ.)

Ηρακλής Λάρισας-Αρτάκη

Φήκη-Ελασσόνα

Ύπατο-Ατρόμητος Παλαμά

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Θησέας Αγριάς

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αταλάντη

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αετός Μακρυχωρίου

 

13η αγωνιστική (30/1-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Ελασσόνα

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας

Θησέας Αγριάς-Φήκη

Αταλάντη-Ύπατο

Αετός Μακρυχωρίου-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

 

14η αγωνιστική (6/2-3 μ.μ.)

Ατρόμητος Παλαμά-Αρτάκη

Ελασσόνα-Θησέας Αγριάς

Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη

Φήκη-Αετός Μακρυχωρίου

Ύπατο-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Αμβρυσσέας Διστόμου

 

15η αγωνιστική (13/2-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Θησέας Αγριάς

Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά

Αετός Μακρυχωρίου-Ελασσόνα

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ηρακλής Λάρισας

Αμβρυσσέας Διστόμου-Φήκη

Ύπατο-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 

16η αγωνιστική (20/2-3 μ.μ.)

Αταλάντη-Αρτάκη

Θησέας Αγριάς-Αετός Μακρυχωρίου

Ατρόμητος Παλαμά-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ελασσόνα-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ηρακλής Λάρισας-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Φήκη-Ύπατο

 

17η αγωνιστική (27/2-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Αετός Μακρυχωρίου

Δημήτρης Ευξεινούπολης-Αταλάντη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Θησέας Αγριάς

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ατρόμητος Παλαμά

Ύπατο-Ελασσόνα

Φήκη-Ηρακλής Λάρισας

 

18η αγωνιστική (5/3-3 μ.μ.)

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αρτάκη

Αετός Μακρυχωρίου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αταλάντη-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Θησέας Αγριάς-Ύπατο

Ατρόμητος Παλαμά-Φήκη

Ελασσόνα-Ηρακλής Λάρισας

 

19η αγωνιστική (13/3-3 μ.μ.)

Αρτάκη-Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ύπατο-Αετός Μακρυχωρίου

Φήκη-Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς

Ελασσόνα-Ατρόμητος Παλαμά

 

20η αγωνιστική (20/3-3 μ.μ.)

Εθνική Νέου Κεραμιδίου-Αρτάκη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ύπατο

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Φήκη

Αετός Μακρυχωρίου-Ηρακλής Λαρίσας

Αταλάντη-Ελασσόνα

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά

 

21η αγωνιστική (27/3-4 μ.μ.)

Αρτάκη-Ύπατο

Φήκη-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ηρακλής Λάρισας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ελασσόνα-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου

Θησέας Αγριάς-Αταλάντη

 

22η αγωνιστική (3/4-4 μ.μ.)

Αρτάκη-Φήκη

Ύπατο-Ηρακλής Λάρισας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ελασσόνα

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ατρόμητος Παλαμά

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Θησέας Αγριάς

Αετός Μακρυχωρίου-Αταλάντη

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Επιστρέφει στη Χαλκίδα το τουρνουά ποδοβόλεϊ!

Κώστας Λαγός

Θ. Κακαβάς: Συνεχίζει στον Αθηναϊκό

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι

Κώστας Λαγός
-->