EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2021-22

Το πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2021-22.

1η αγωνιστική

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού

Αρτεμησιακός-Κήρινθος

Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου

Καστέλλα-Ιστιαία

Ταξιάρχης-Ευβοϊκός Γουβών

Ρεπό: Ατρόμητος Βασιλικών

 

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός

Κήρινθος-Καστέλλα

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης

Ευβοϊκός Γουβών-Ιστιαία

Ρεπό: Μαντούδι

 

3η αγωνιστική

Σταυρός-Αρτεμησιακός

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου

Ρεπό: Ταξιάρχης

 

4η αγωνιστική

Μαντούδι-Σταυρός

Αρτεμησιακός-Καστέλλα

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος

Ρεπό: Ιστιαία

 

5η αγωνιστική

Σταυρός-Καστέλλα

Ταξιάρχης-Μαντούδι

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Κήρινθος

 

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Σταυρός

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών

Μαντούδι-Ιστιαία

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

 

7η αγωνιστική

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών

Ιστιαία-Ταξιάρχης

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα

Κήρινθος-Μαντούδι

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών

Ρεπό: Αρτεμησιακός

 

8η αγωνιστική

Ιστιαία-Σταυρός

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου

Ταξιάρχης-Κήρινθος

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών

Ρεπό: Καστέλλα

 

9η αγωνιστική

Σταυρός-Δόξα Προκοπίου

Κήρινθος-Ιστιαία

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα

Αρτεμησιακός-Μαντούδι

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

 

10η αγωνιστική

Κήρινθος-Σταυρός

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού

Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός

Καστέλλα-Μαντούδι

Ρεπό: Δόξα Προκοπίου

 

11η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου

Αρτεμησιακός-Ιστιαία

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών

Καστέλλα-Ταξιάρχης

Ρεπό: Σταυρός

 

12η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Σταυρός

Κήρινθος-Αρτεμησιακός

Δόξα Προκοπίου-Μαντούδι

Ιστιαία-Καστέλλα

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης

Ρεπό: Ατρόμητος Βασιλικών

 

13η αγωνιστική

Σταυρός-Ατρόμητος Βασιλικών

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

Καστέλλα-Κήρινθος

Ταξιάρχης-Δόξα Προκοπίου

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών

Ρεπό: Μαντούδι

 

14η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-Σταυρός

Ατρόμητος Βασιλικών-Μαντούδι

ΟΠΑ Αιδηψού-Καστέλλα

Κήρινθος-Ευβοϊκός Γουβών

Δόξα Προκοπίου-Ιστιαία

Ρεπό: Ταξιάρχης

 

15η αγωνιστική

Σταυρός-Μαντούδι

Καστέλλα-Αρτεμησιακός

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου

Ρεπό: Ιστιαία

 

16η αγωνιστική

Καστέλλα-Σταυρός

Μαντούδι-Ταξιάρχης

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία

ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου

Ρεπό: Κήρινθος

 

17η αγωνιστική

Σταυρός-Ταξιάρχης

Ευβοϊκός Γουβών-Καστέλλα

Ιστιαία-Μαντούδι

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

 

18η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-Σταυρός

Ταξιάρχης-Ιστιαία

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου

Μαντούδι-Κήρινθος

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Αρτεμησιακός

 

19η αγωνιστική

Σταυρός-Ιστιαία

Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Γουβών

Κήρινθος-Ταξιάρχης

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός

Ρεπό: Καστέλλα

 

20η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Σταυρός

Ιστιαία-Κήρινθος

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών

Μαντούδι-Αρτεμησιακός

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

 

21η αγωνιστική

Σταυρός-Κήρινθος

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία

Ατρόμητος Βασιλικών-Ευβοϊκός Γουβών

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης

Μαντούδι-Καστέλλα

Ρεπό: Δόξα Προκοπίου

 

22η αγωνιστική

Κήρινθος-ΟΠΑ Αιδηψού

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών

Ιστιαία-Αρτεμησιακός

Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι

Ταξιάρχης-Καστέλλα

Ρεπό: Σταυρός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ελλήσποντος: Παρουσίαση επετειακής φανέλας, σήμερα στο ‘W’!

Κώστας Λαγός

Ανδ. Βλαχομήτρος: Εντυπωσιάζει με τη φανέλα του πρωτοπόρου Ιωνικού! (video)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/2)

Κώστας Λαγός
-->