EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2021-22

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2021-22.

1η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Όλυμπος Γυμνού

Δροσιά-Ταμυναϊκός

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι

ΑΟ Χαλκίς-Σκεπαστή

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού

Αιδηψός-Κάρυστος

 

2η αγωνιστική

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας

Όλυμπος Γυμνού-Ελλήσποντος

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς

Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι

Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι

Σκεπαστή-Αιδηψός

Λήλας Βασιλικού-Κάρυστος

 

3η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος

Μακρυκάπα-Δροσιά

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού

Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός

Κάρυστος-Αυλωνάρι

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή

 

4η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός

Ταμυναϊκός-Κάρυστος

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού

 

5η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς

Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα

Αιδηψός-Ελλήσποντος

Κάρυστος-Δροσιά

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός

 

6η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-Απόλλων Ερέτριας

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός

Μακρυκάπα-Κάρυστος

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού

Δροσιά-Σκεπαστή

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός

 

7η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς

Σκεπαστή-Μακρυκάπα

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος

Αμαρυνθιακός-Δροσιά

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού

 

8η αγωνιστική

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας

Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκεπαστή

ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού

 

9η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού

Σκεπαστή-Κάρυστος

Αυλωνάρι-Αιδηψός

Αμαρυνθιακός-Καλοχώρι/Παντείχι

Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα

Ελλήσποντος-Δροσιά

 

10η αγωνιστική

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός

Αιδηψός-Ταμυναϊκός

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος

 

11η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι

Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή

Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος

Δροσιά-Αιδηψός

Ελλήσποντος-Καλοχώρι/Παντείχι

ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα

 

12η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός

Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά

Κάρυστος-Ελλήσποντος

Αιδηψός-Μακρυκάπα

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΟ Χαλκίς

 

13η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός

Δροσιά-Αυλωνάρι

Ελλήσποντος-Σκεπαστή

Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού

ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος

Αιδηψός-Καλοχώρι/Παντείχι

 

14η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Απόλλων Ερέτριας

Ταμυναϊκός-Δροσιά

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι

Κάρυστος-Αιδηψός

 

15η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλωνάρι

Αιδηψός-Σκεπαστή

Κάρυστος-Λήλας Βασιλικού

 

16η αγωνιστική

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας

Δροσιά-Μακρυκάπα

Όλυμπος Γυμνού-ΑΟ Χαλκίς

Ταμυναϊκός-Καλοχώρι/Παντείχι

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός

Αυλωνάρι-Κάρυστος

Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού

 

17η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος

Καλοχώρι/Παντείχι-Δροσιά

Κάρυστος-Ταμυναϊκός

Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός

Σκεπαστή-Αυλωνάρι

 

18η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας

Μακρυκάπα-Καλοχώρι/Παντείχι

Ελλήσποντος-Αιδηψός

Δροσιά-Κάρυστος

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού

Ταμυναϊκός-Σκεπαστή

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι

 

19η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Καλοχώρι/Παντείχι

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς

Κάρυστος-Μακρυκάπα

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος

Σκεπαστή-Δροσιά

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός

 

20η αγωνιστική

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας

Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού

Μακρυκάπα-Σκεπαστή

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι

Δροσιά-Αμαρυνθιακός

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός

 

21η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός

Σκεπαστή-Καλοχώρι/Παντείχι

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά

 

22η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων Ερέτριας

Κάρυστος-Σκεπαστή

Αιδηψός-Αυλωνάρι

Καλοχώρι/Παντείχι-Αμαρυνθιακός

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός

Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού

Δροσιά-Ελλήσποντος

 

23η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος

Ταμυναϊκός-Αιδηψός

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα

 

24η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας

Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός

Λήλας Βασιλικού-Ταμυναϊκός

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού

Αιδηψός-Δροσιά

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς

 

25η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι

Όλυμπος Γυμνού-Σκεπαστή

Δροσιά-Λήλας Βασιλικού

Ελλήσποντος-Κάρυστος

Μακρυκάπα-Αιδηψός

ΑΟ Χαλκίς-Καλοχώρι/Παντείχι

 

26η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού

Αυλωνάρι-Δροσιά

Σκεπαστή-Ελλήσποντος

Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα

Κάρυστος-ΑΟ Χαλκίς

Καλοχώρι/Παντείχι-Αιδηψός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (15/9/2019): Απόλλων Παραλίας-Ελλήσποντος 1-2 (photos)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (2/4/2016): Όλυμπος Γυμνού-Σκύρος 1-0 (videos)

eviasports

‘Τα μάτια φίλε! Τα μάτια λένε πάντα την αλήθεια… Αυτά να κοιτάς’

Παναγιώτης Νικολάου
-->