ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Σεπτεμβρίου)

Ο πρώτος ορισμός των κριτών της ΕΣΚΑΣΕ, για τα τοπικά πρωταθλήματα που ξεκινούν το Σαββατοκύριακο 18-19 Σεπτεμβρίου στις κατηγορίες, παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού (Σιαδήμας-Τζουβάνα)

21:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσικα-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ (Νικολακάκης-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κούλος-Δρίβας-Ντόσκουρης)

20:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Δρίβα-Κούλος-Παύλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κύνος (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Νιαβής-Κάζας)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Μαλεσίνα (Χριστόπουλος-Αλεξίου)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πανευρυτανική (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Στύρων (Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νταντή-Κατρακάζος-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Έρμης Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Μέτσικα-Χανής-Τζουβάνα)

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Αντωνίου-Παπαδήμου-Δρίβα)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Σύρος-Κόνδης-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κύνος (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

14:15 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Νιάβης-Σακαρέλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης Κ.-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Κόνδης-Σύρος-Ντουρντουρέκας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (14/8/2020)

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (27/7/2020)

eviasports

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Έσπερος Λαμίας-Σύλλας 86-29

Παναγιώτης Νικολάου
-->