ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/9)

Ολοκληρώθηκε ο πρώτος ορισμός διαιτησίας της ΕΣΚΑΣΕ, για τα τοπικά πρωταθλήματα που ξεκινούν το Σαββατοκύριακο 18-19 Σεπτεμβρίου στις κατηγορίες, παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαπόδης-Αποστόλου)

21:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Σοφόπουλος-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ (Χαϊνά-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Χουγιάζος)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

20:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κύνος (Τσάλας Ι.)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Ζάχος)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Μαλεσίνα (Τσάλας Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Καλαπόδης-Αποστόλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Σοφόπουλος-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Τσόκανος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πανευρυτανική (Ζάχος-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Κάλφα-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Στύρων (Κάλφα-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Σοφόπουλος-Καρβούνης)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σοφόπουλος-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Έρμης Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Καλαπόδης-Μυτιληνάκης)

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κύνος (Αποστόλου-Γκαράς)

14:15 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κάλφα-Γιαπλές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κλήρωση Γ’ ΕΣΚΑΣΕ 2019-20

Παναγιώτης Νικολάου

Ο Αλέξης Πανταζής στον Άρη Θήβας!

Παναγιώτης Νικολάου

Στη Δάφνη Δαφνίου ο Γιώργος Αγγέλου!

Παναγιώτης Νικολάου
-->