ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): Αποτελέσματα & βαθμολογίες (18/9)

Τα μέχρι τώρα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της πρώτης φάσης του κυπέλλου ΕΠΣΕ ‘Πανταζής Απόστολος’.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Σκεπαστή 0-3

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού (22/9)

2η αγωνιστική

Σκεπαστή-Αρτεμησιακός (19/9)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης (19/9)

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός (26/9)

ΟΠΑ Αιδηψού-Σκεπαστή (25/9)

  1. Σκεπαστή 3
  2. Αρτεμησιακός 0
  3. ΟΠΑ Αιδηψού 0
  4. Ταξιάρχης 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία 0-5

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών 2-0

2η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος (19/9)

Ιστιαία-Μαντούδι (19/9)

3η αγωνιστική

Μαντούδι-Κήρινθος (26/9)

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών (25/9)

  1. Ιστιαία 3
  2. Μαντούδι 3
  3. Ευβοϊκός Γουβών 0
  4. Κήρινθος 0

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου 2-1

2η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών (2/10)

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Αιδηψός (26/9)

  1. Αιδηψός 3
  2. Ατρόμητος Βασιλικών 0
  3. Δόξα Προκοπίου 0

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Μακρυκάπα 1-0

Σταυρός-Πισσώνας (3/10)

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Σταυρός 3-0

Πισσώνας-Αλάτσατα (19/9)

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-Σταυρός (26/9)

Πισσώνας-Μακρυκάπα (26/9)

  1. Αλάτσατα 3
  2. Μακρυκάπα 3
  3. Πισσώνας 0
  4. Σταυρός 0

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΕ Χαλκίδας 1-1

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-Παντριαδικός 2-3

3η αγωνιστική

Παντριαδικός-Καλοχώρι/Παντείχι (26/9)

  1. Παντριαδικός 3
  2. ΑΕ Χαλκίδας 1
  3. Καλοχώρι/Παντείχι 1

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Καθενοί 5-0

2η αγωνιστική

Καθενοί-Απόλλων Παραλίας (3/10)

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλίας-ΑΟ Χαλκίς (25/9)

  1. ΑΟ Χαλκίς 3
  2. Απόλλων Παραλίας 0
  3. Καθενοί 0

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά-ΠΑΟ Πολιτικών 3-2

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 1-3

3η αγωνιστική

Καστέλλα-Δροσιά (25/9)

  1. Καστέλλα 3
  2. Δροσιά 3
  3. ΠΑΟ Πολιτικών 0

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα 4-1

Ληλάντιο-Απόλλων Ερέτριας (22/9)

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-6

Προποντίδα-Ληλάντιο (19/9)

3η αγωνιστική

Ληλάντιο-Αμαρυνθιακός (25/9)

Προποντίδα-Απόλλων Ερέτριας (26/9)

  1. Αμαρυνθιακός 6
  2. Ληλάντιο 0
  3. Προποντίδα 0
  4. Απόλλων Ερέτριας 0

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (22/9)

2η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού (25/9)

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ελλήσποντος-Κεραυνός Χαλκίδας 5-0

2η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα (2/10)

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Ελλήσποντος (25/9)

  1. Ελλήσποντος 3
  2. Αυλίδα 0
  3. Κεραυνός Χαλκίδας 0

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Λουκίσια (29/9)

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Ερμήλιος 2-2

3η αγωνιστική

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού (26/9)

  1. Ερμήλιος 1
  2. Λουκίσια 1
  3. Όλυμπος Γυμνού 0

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 3-1

Κριεζά-Άγιος Λουκάς (3/10)

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κριεζά (29/9)

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου (22/9)

3η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά (25/9)

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι (25/9)

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 3
  2. Άγιος Λουκάς 0
  3. Κριεζά 0
  4. Αυλωνάρι 0

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δύστος 6-2

2η αγωνιστική

Δύστος-Μαρμάρι (19/9)

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός (26/9)

  1. Ταμυναϊκός 3
  2. Μαρμάρι 0
  3. Δύστος 0

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ζάρακες-Κάρυστος (22/9)

2η αγωνιστική

Ζάρακες-Στύρα (3/10)

3η αγωνιστική

Στύρα-Κάρυστος (26/9)

 

*Στην επόμενη φάση προκρίνονται οι δύο πρώτες στη βαθμολογία ομάδες κάθε ομίλου.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αβαντίδες: Απέκτησαν την Χρ. Βόλη

Κώστας Λαγός

Νηλέας Νεοχωρίου: Συζήτηση για το μέλλον της ομάδας στις 12/7

Κώστας Λαγός

Αλ. Σπίντζος: Επιστροφή στον Αήττητο Σπάτων

Κώστας Λαγός
-->