EVIASPORTS ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Το πρόγραμμα της περιόδου 2021-22

Πραγματοποιήθηκε σήμερα 16/9 στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ και Β’ Εθνικής Γυναικών για την αγωνιστική σεζόν 2021-2022. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Νότιου και Βόρειου Ομίλου της Α’ Εθνικής:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική & 10η

  • ΓΠΟ Καστοριάς-Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ
  • Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Δόξα 2016
  • Ελπίδες Καρδίτσας-ΓΠΟ Γιάννενα
  • ΠΑΟΚ-ΑΕΛ 64
  • Ρεπό: Άρης Θεσσαλονίκης

2η Αγωνιστική & 11η

  • Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
  • Άρης Θεσσαλονίκης-ΓΠΟ Καστοριάς
  • ΓΠΟ Γιάννενα-ΑΕΛ 64
  • Δόξα 2016-ΠΑΟΚ
  • Ρεπό: Ελπίδες Καρδίτσας

3η Αγωνιστική & 12η

  • ΓΠΟ Καστοριάς-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
  • Ελπίδες Καρδίτσας-Άρης Θεσσαλονίκης
  • ΠΑΟΚ-Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ
  • ΓΠΟ Γιάννενα-Δόξα 2016
  • Ρεπό: ΑΕΛ 64

4η Αγωνιστική & 13η

  • Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ-ΓΠΟ Γιάννενα
  • Άρης Θεσσαλονίκης-ΑΕΛ 64
  • Αγροτικός Αστέρας ΕυόσμουΠΑΟΚ
  • Ελπίδες Καρδίτσας-ΓΠΟ Καστοριάς
  • Ρεπό: Δόξα 2016

5η Αγωνιστική & 14η

  • ΓΠΟ Καστοριάς-ΠΑΟΚ
  • ΑΕΛ 64-Ελπίδες Καρδίτσας
  • ΓΠΟ Γιάννενα-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
  • Δόξα 2016-Άρης Θεσσαλονίκης
  • Ρεπό: Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ

6η Αγωνιστική & 15η

  • Άρης Θεσσαλονίκης-Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ
  • Ελπίδες Καρδίτσας-Δόξα 2016
  • ΠΑΟΚ-ΓΠΟ Γιάννενα
  • ΑΕΛ 64-ΓΠΟ Καστοριάς
  • Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

7η Αγωνιστική & 16η

  • Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ-Ελπίδες Καρδίτσας
  • Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Άρης Θεσσαλονίκης
  • ΓΠΟ Γιάννενα-ΓΠΟ Καστοριάς
  • Δόξα 2016-ΑΕΛ 64
  • Ρεπό: ΠΑΟΚ

8η Αγωνιστική & 17η

  • ΓΠΟ Καστοριάς-Δόξα 2016
  • Ελπίδες Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
  • ΠΑΟΚ-Άρης Θεσσαλονίκης
  • ΑΕΛ 64-Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ
  • Ρεπό: ΓΠΟ Γιάννενα

9η Αγωνιστική & 18η

  • Άρης Θεσσαλονίκης-ΓΠΟ Γιάννενα
  • Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-ΑΕΛ 64
  • ΠΑΟΚ-Ελπίδες Καρδίτσας
  • Δόξα 2016-Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ
  • Ρεπό: ΓΠΟ Καστοριάς

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική & 10η

  • Αγία Παρασκευή-Ολυμπιάδα Υμηττού
  • Φείδων Άργους-ΟΦΗ
  • Οδυσσέας Μοσχάτου-Αβαντίδες Χαλκίδας
  • Αστέρας Ρεθύμνου-Εργοτέλης
  • Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

2η αγωνιστική & 11η

  • Ολυμπιάδα Υμηττού-Φείδων Άργους
  • ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αγία Παρασκευή
  • Αβαντίδες Χαλκίδας-Αστέρας Ρεθύμνου
  • ΟΦΗ-Εργοτέλης
  • Ρεπό: Οδυσσέας Μοσχάτου

3η αγωνιστική & 12η

  • Αγία Παρασκευή-Φείδων Άργους
  • Οδυσσέας Μοσχάτου-ΑΕΚ Μεσολογγίου
  • Εργοτέλης-Ολυμπιάδα Υμηττού
  • Αβαντίδες Χαλκίδας-ΟΦΗ
  • Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

4η αγωνιστική & 13η

  • Ολυμπιάδα Υμηττού-Αβαντίδες Χαλκίδας
  • ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αστέρας Ρεθύμνου
  • Φείδων Άργους-Εργοτέλης
  • Οδυσσέας Μοσχάτου-Αγία Παρασκευή
  • Ρεπό: ΟΦΗ

5η αγωνιστική & 14η

  • Αγία Παρασκευή-Εργοτέλης
  • Αστέρας Ρεθύμνου-Οδυσσέας Μοσχάτου
  • Αβαντίδες Χαλκίδας-Φείδων Άργους
  • ΟΦΗ-ΑΕΚ Μεσολογγίου
  • Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η αγωνιστική & 15η

  • ΑΕΚ Μεσολογγίου-Ολυμπιάδα Υμηττού
  • Οδυσσέας Μοσχάτου-ΟΦΗ
  • Εργοτέλης-Αβαντίδες Χαλκίδας
  • Αστέρας Ρεθύμνου-Αγία Παρασκευή
  • Ρεπό: Φείδων Άργους

7η αγωνιστική & 16η

  • Ολυμπιάδα Υμηττού-Οδυσσέας Μοσχάτου
  • Φείδων Άργους-ΑΕΚ Μεσολογγίου
  • Αβαντίδες Χαλκίδας-Αγία Παρασκευή
  • ΟΦΗ-Αστέρας Ρεθύμνου
  • Ρεπό: Εργοτέλης

8η αγωνιστική & 17η

  • Αγία Παρασκευή-ΟΦΗ
  • Οδυσσέας Μοσχάτου-Φείδων Άργους
  • Εργοτέλης-ΑΕΚ Μεσολογγίου
  • Αστέρας Ρεθύμνου-Ολυμπιάδα Υμηττού
  • Ρεπό: Αβαντίδες Χαλκίδας

9η αγωνιστική & 18η

  • ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αβαντίδες Χαλκίδας
  • Φείδων Άργους-Αστέρας Ρεθύμνου
  • Εργοτέλης-Οδυσσέας Μοσχάτου
  • ΟΦΗ-Ολυμπιάδα Υμηττού
  • Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Πηγή: wsl.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Τον αδικεί η διαφορά! (Φανάρια-Αίαντας Αυλίδας 87-62)

Παναγιώτης Νικολάου

Τουρνουά ΓΑΣ Ν. Αρτάκης: Το πήρε ο Αστέρας Αλιβερίου!

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (27/1/2019): Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός 0-4 (photos)

Κώστας Λαγός
-->