EVIASPORTS ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Κλήρωση Παίδων ΕΣΚΑΣΕ 2021-22

Το πρωτάθλημα παίδων για την αγωνιστική περίοδο 2021-22 θα είναι αυτό που θα κάνει και φέτος το πρώτο τζάμπολ για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ καθώς έχει προγραμματιστεί να ξεκινήσει το διήμερο 18-19 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

4η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣ.Σ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Ρεπό: Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ-Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΧΒΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ

 

2η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ

 

3η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΕΧ-ΧΒΑ

 

4η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕΧ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

5η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ=ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΓΕΧ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

 

5η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)

 

3η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)

Ρεπό: Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ)

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

2η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η Αγωνιστική

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΑΤΣΑΤΑ 0-0

Δημήτρης Νικολάου

Η Ζάλγκιρις, ο «εξάστερος» και… ο Ντομινίκ

Νίκος Μποζιονέλος

Ανοίγει η αυλαία στο Final-6 των Νεανίδων στην Ιστιαία!

Παναγιώτης Νικολάου
-->