EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-1ος όμιλος): Πανόραμα (16/7)

Το πανόραμα του πρώτου ομίλου του ‘5ου Summer Cup’ μη εν ενεργεία του ‘Derneki Sports Park’.

1η αγωνιστική

Εύβοια-Ανήλικοι 4-2

Κονιόρδοι-Cocus Cafe 10-2

Αστέρας Ζένεκα-La Pasa De Goale 12-0

Ατιτλέτικο-Trade Logistics 9-2

Κλαμπ Παρπρίζ-Aston Dirla 2-8

2η αγωνιστική

Ανήλικοι-Κονίορδοι

Εύβοια-Αστέρας Ζένεκα 2-5

Cocus Cafe-Ατιτλέτικο 6-6

La Pasa De Goale-Κλαμπ Παρπριζ 1-3

Trade Logistics-Aston Dirla 4-4

3η αγωνιστική

Αστέρας Ζένεκα-Ανήλικοι 3-3

Ατιτλέτικο-Κονιόρδοι 6-9

Κλαμπ Παρπρίζ-Εύβοια 2-2

Aston Dirla-Cocus Cafe

Trade Logistics-La Pasa De Goale

4η αγωνιστική

Ανήλικοι-Ατιτλέτικο

Αστέρας Ζένεκα-Κλαμπ Παρπρίζ 9-3

Κονιόρδοι-Aston Dirla

Εύβοια-Trade Logistics 0-3

Cocus Cafe-La Pasa De Goale

5η αγωνιστική

Κλαμπ Παρπρίζ-Ανήλικοι

Aston Dirla-Ατιτλέτικο

Trade Logistics-Αστέρας Ζένεκα 5-6

La Pasa De Goale-Κονιόρδοι 0-10

Cocus Cafe-Εύβοια

6η αγωνιστική

Ανήλικοι-Aston Dirla

Κλαμπ Παρπρίζ-Trade Logistics

Ατιτλέτικο-La Pasa De Goale 13-5

Αστέρας Ζένεκα-Cocus Cafe

Κονιόρδοι-Εύβοια 4-2

7η αγωνιστική

Trade Logistics-Ανήλικοι

La Pasa De Goale-Aston Dirla 3-4

Cocus Cafe-Κλαμπ Παρπρίζ

Εύβοια-Ατιτλέτικο

Κονιόρδοι-Αστέρας Ζένεκα

8η αγωνιστική

Ανήλικοι-La Pasa De Goale

Trade Logistics-Cocus Cafe

Aston Dirla-Εύβοια 4-4

Κλαμπ Παρπρίζ-Κονιόρδοι

Ατιτλέτικο-Αστέρας Ζένεκα

9η αγωνιστική

Cocus Cafe-Ανήλικοι

Εύβοια-La Pasa De Goale

Κονιόρδοι-Trade Logistics

Αστέρας Ζένεκα-Aston Dirla

Ατιτλέτικο-Κλαμπ Παρπρίζ

  1. Αστέρας Ζένεκα 13 35-13
  2. Κονιόρδοι 12 33-10
  3. Aston Dirla 8 20-13
  4. Εύβοια 5 14-20
  5. Ατιτλέτικο 7 34-22
  6. Trade Logistics 4 14-19
  7. Κλαμπ Παρπρίζ 4 10-20
  8. Ανήλικοι 1 5-7
  9. Cocus Cafe 1 8-16
  10. La Pasa De Goale 0 6-38
Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ηρακλής Ψαχνών: Φιλικό με Ύπατο

Κώστας Λαγός

Το πρόγραμμα της ΑΓΕΧ στη β’ φάση του Πανελληνίου παίδων!

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αφράτι-Καθενοί 4-4

Κώστας Λαγός