Α' ΕΣΚΑΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΣΚΑΣΕ: Πήρε το θρίλερ (12-11) και επανεξελέγη πρόεδρος ο Μελετίου!

Εκλογές-θρίλερ στην ΕΣΚΑΣΕ με τον τωρινό πρόεδρο Χάρη Μελετίου να επικρατεί στο νήμα με 12-11 του Παναγιώτη Ανδρέου κερδίζοντας την επανεκλογή του και για την επόμενη τετραετία στην προεδρία της τοπικής Ένωσης!

Οι εκλογές κρίθηκαν στο νήμα, με τους δύο υποψήφιους προέδρους να βρίσκονται πολύ κοντά και τα πάντα να κρίνονται στη μία ψήφο!

Συνολικά ψήφισαν 23 σωματεία καθώς απουσίαζαν από τη διαδικασία τα Φάλαρα και ο Άτλας Καρπενησίου.

Στο νέο 11μελές συμβούλιο εκτός του προέδρου Χάρη Μελετίου και του υποψήφιου προέδρου Παναγιώτη Ανδρέου που επίσης εκλέγεται έχοντας πάνω από το 25% των ψήφων, εκλέγονται και 9 ακόμα μέλη.

Συγκεντρωτικά, εκλέγονται οι εξής: Μελετίου, Ανδρέου, Τζαμτζής, Κανέλλος, Ντούμας, Αλεξίου, Κόλλιας, Χρήστου, Αλογοσκούφης, Σταύρου, Χαρατσής. Από τα απερχόμενα μέλη του Δ.Σ. εκτός μένουν, αν δεν υπάρξει κάποια παραίτηση, οι Βυλλιώτης, Ροζάνας, Μπάκας, καθώς και οι Ιωαννίδης, Γραμματικόγιαννης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11

ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΧΑΡΗΣ 12

 

ΕΚΛΟΓΗ ΜΕΛΩΝ Δ.Σ.

ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 16

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 15

ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15

ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 12

ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12

ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 12

ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11

ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΟΣ 11

ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11

ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9

ΡΟΖΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ 8

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6

ΜΠΑΚΑΣ ΝΤΙΝΟΣ 4

Δείτε τις φωτογραφίες του Γιάννη Δαλιάνη απ’ τις εκλογές της ΕΣΚΑΣΕ, πατώντας ΕΔΩ.

Πρώτος σε ψήφους ο Σπύρος Τζαμτζής από την Άμφισσα!

Έκπληξη η μη εκλογή Βυλλιώτη!

Τα παιχνίδια της κάλπης! Με σερί 4-0 στο τέλος έκανε την ανατροπή ο Μελετίου!

Πάνος Σταύρου: ”Ευχαριστώ τα σωματεία για τη στήριξη”

Δημήτρης Ντούμας: ”Τα σωματεία έδωσαν την ασίστ, τώρα η μπάλα είναι στα χέρια μας”

Παναγιώτης Ανδρέου: ”Το μήνυμα της ανανέωσης βρήκε ανταπόκριση”

Σπύρος Τζαμτζής: ”Σας ευχαριστώ θερμά για την εμπιστοσύνη σας”

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (1/3/2014): Δροσιά-Σκύρος 1-0

eviasports

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων (13-14/4)

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 92-54

Παναγιώτης Νικολάου
-->