ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΣΤΙΒΟΣ

Τρίτων Χαλκίδας: 1ο ‘Γκαλά Αποστάσεων’ (αποτελέσματα-photos & video)

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία οργανωτική και αγωνιστική το 1ο ‘Γκαλά Αποστάσεων’ του Τρίτωνα Χαλκίδας, το Σάββατο 19/6, στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας.

Δείτε φωτογραφίες απ’ τους αγώνες πατώντας ΕΔΩ.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα, ανά αγώνισμα:

2000 μ. ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Ναταλία Κατσιάνου (ΑΣ Παλαιού Φαλήρου) 7.20.98
  2. Νιόβη Κουβαρά (ΓΕ Πόρου) 7.28.21
  3. Κωνσταντίνα Πασπαλιάρη (ΓΑΣ Ιλισσός) 7.44.06
  4. Στεφανία Μπενάκη (Πίνδαρος Θηβών) 7.47.01
  5. Παρασκευή Βλάχου (ΓΕ Πόρου) 8.36.99

1200 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

  1. Αγγελική Τσιλιβάκου (Πανιώνιος) 4.02.59
  2. Αφροδίτη Μέξη (ΓΑΣ Ωρωπίων) 4.04.29
  3. Νικολέτα Παπίστα (Αναγέννηση Λαμίας) 4.07.17
  4. Αντωνία Τσάπαλη (ΓΣ Νεάπολης) 4.07.81
  5. Νίκη Μαρία Κοντονάσιου (Πανελλήνιος) 4.14.65
  6. Αθηνά Τσιλιβάκου (Πανιώνιος) 4.14.99
  7. Ειρήνη Κολόκα (Αναγέννηση Λαμίας) 4.17.10
  8. Άννα-Μαρία Λυμπερόπουλου (Θέρσιππος Περιστερίου) 4.33.92
  9. Χριστίνα Γαβαλά (ΓΑΣ Ωρωπίων) 4.38.14

1200 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

  1. Κωνσταντίνος Σιακαβάρας (ΓΣ Τρικάλων) 3.25.09
  2. Θωμάς Γιούβρης (ΓΣ Τρικάλων) 3.31.38
  3. Στέλιος Κολόκας (Αναγέννηση Λαμίας) 3.32.23
  4. Δημοσθένης Λιοπύρης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 3.32.99
  5. Ηλίας Τόλιας (Πίνδαρος Θηβών) 3.40.11
  6. Κωνσταντίνος Τσιτσικλής (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 3.45.88
  7. Αναστάσιος Τσεκούρας (ΓΣ Νεάπολης) 3.53.36
  8. Δημήτρης Ρήγας (Αναγέννηση Λαμίας) 4.04.83
  9. Κωνσταντίνος Τόγιας (ΠΑΟ Θέρσιππος ο Ερωέος) 4.11.77

800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Α’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  1. Θεοφανία Μπουρλή (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 2.27.86
  2. Χαρίκλεια Ειρήνη Γιαλενίδη-Μάνια (Αστέρας 90 Αιγάλεω) 2.31.82
  3. Ειρήνη Μούργκα (Θέρσιππος Περιστερίου) 2.31.84
  4. Μαρία Καλτσά (Φιλαθλητικός Λαμίας) 2.34.30
  5. Χρυσή Χουδελούδη (ΓΑΣ Χολαργού) 2.35.65
  6. Κωνσταντίνα Ζώγα (Φιλαθλητικός Λαμίας) 2.36.24
  7. Κωνσταντίνα Πελεκάνου (Θέρσιππος Περιστερίου) 2.42.85
  8. Μαρία Κινιάκου (Αναγέννηση Λαμίας) 2.46.05

800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Β’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  1. Κατιάνα Πέτσα (ΓΣ Γλυφάδας) 2.10.33
  2. Ευτυχία Γιαβρή (ΓΣ Τρικάλων) 2.10.75
  3. Βασιλική Τσετσεκά (Αναγέννηση Λαμίας) 2.12.82
  4. Νικολέτα Κυνατίδου (ΓΣ Γλυφάδας) 2.18.05
  5. Δήμητρα Ντάσκα (ΓΣ Τρικάλων) 2.21.80
  6. Γεωργία Ρούλια (Άθλος Κερατσινίου Δραπετσώνας) 2.23.12
  7. Ασημίνα Καραγεωργού (Φιλαθλητικός Λαμίας) 2.24.77
  8. Αγάπη Σιαφάκα (ΓΣ Αμαρουσίου) 2.25.70
  9. Εύα-Παρασκευή Ιλάρι-Μπαραμπούτη (Νίκη Βύρωνα) 2.26.60
  10. Ζωή Παπαγιανούλα (Πέντε Κύκλοι) 2.40.92

800 μ. ΑΝΔΡΩΝ-Α’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  1. Κωνσταντίνος Παλλήκαρης (Υδρία) 2.07.44
  2. Αυγερινός Μπόιντας (Ανατολή Νέας Ιωνίας) 2.09.51
  3. Γεώργιος Δαμιανός (ΓΑΣ Χολαργόυ) 2.09.83
  4. Μάριος Παπαδόπουλος (ΓΣ Κηφισιάς) 2.11.05
  5. Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος (ΓΣ Κηφισιάς) 2.11.81
  6. Ανδρέας Αλεβιζόπουλος (Υδρία) 2.12.16
  7. Αντώνης Λαούδης (Θέρσιππος Περιστερίου) DNS

800 μ. ΑΝΔΡΩΝ-Β’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  1. Στέργιος Φίτζιος (Αναγέννηση Λαμίας) 1.58.14
  2. Παναγιώτης-Παρασκευάς (Αναγέννηση Λαμίας) 1.58.88
  3. Γιάννης Δημακουλέας (ΑΣΕ Δούκα) 1.59.19
  4. Χριστόφορος Κουτλής (ΓΣ Ηλιούπολης) 1.59.45
  5. Ορέστης Σαριδάκης (ΓΣ Ηλιούπολης) 2.00.00
  6. Χαράλαμπος Σιαμέτης (Αναγέννηση Λαμίας) 2.01.27
  7. Κωνσταντίνος Παπαδάκης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.01.41
  8. Φάμπιο Λαπούση (ΓΣ Τρικάλων) 2.01.83
  9. Γιώργος Κωτσόπουλος (Πήγασος Λάρισας) 2.03.02
  10. Θανάσης Κοτσωνάς (Πίνδαρος Θηβών) 2.04.71
  11. Ιούλιος Αρμάος (ΓΣ Κηφισιάς) 2.05.23

800 μ. ΑΝΔΡΩΝ-Γ’ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  1. Θανάσης Καλάκος (ΠΑΟ) 1.50.95
  2. Χαράλαμπος Λαγός (ΓΣ Τρικάλων) 1.51.41
  3. Σέργιος Διακοστεφανής (ΓΣ Αμαρουσίου) 1.54.19
  4. Πάου Πόπα Γεωργίτσα (ΓΣ Τρικάλων) 1.54.39
  5. Χρήστος Ζησόπουλος (ΠΑΣ Φίλων Λάρισας) 1.54.58
  6. Γιώργος Μαθιόπουλος (ΓΣ Γλυφάδας) 1.54.76
  7. Γιώργος Βάγιος (ΓΣ Λαγκαδά) 1.57.12
  8. Χρήστος Δεσπούδης (ΓΣ Γλυφάδας) 2.01.96
  9. Διονύσης Μέρμηγκας (ΓΣ Τρικάλων) DNF
  10. Γιάννης Ρούσσης (Πανιώνιος) DNF

1500 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Κατερίνα Κουτλή (ΓΣ Ηλιούπολης) 4.30.90
  2. Μαρία Παπαναστασίου (ΓΣΟ ΚΟΕΑΣ) 4.38.01
  3. Ειρήνη Τσουπάκη (ΓΣ Αμαρουσίου) 4.38.44
  4. Θεοδώρα Δημητρίου (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.58.63
  5. Μαργαρίτα Φρυγανιώτη (Αναγέννηση Λαμίας) 4.59.69
  6. Ελένη Ζημιανίτη (Φιλαθλητικός Λαμίας) 5.00.85
  7. Δέσποινα Γιωτόπουλου (Αναγέννηση Λαμίας) 5.15.11

ΜΙΛΙ ΑΝΔΡΩΝ

  1. Θανάσης Λιγώνης (Πανελλήνιος) 4.17.93
  2. Θανάσης Παπαγιαννούλας (ΓΣ Κηφισιάς) 4.19.11
  3. Αχιλλέας Δασίλας (ΓΣ Λαγκαδά) 4.25.11
  4. Χένρυ Σάτον (ΓΣ Αμαρουσίου) 4.35.13
  5. Μικχέλ Πάλλουμ (ΓΣ Αμαρουσίου) 4.36.08
  6. Αλέξανδρος Θυμιανόπουλος (Έσπερος Λαμίας) 4.37.66
  7. Γιάννης Κοντοκάνης (Θέρσιππος Περιστερίου) 4.40.01
  8. Μιχάλης Ρωμανός (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.41.98
  9. Γιώργος Ρουκλιώτης (Πανιώνιος) 4.52.07
  10. Γιώργος Τζοβανάκης (Πανιώνιος) 4.56.23
  11. Ανδρέας Νίνης (Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 5.04.89
  12. Χρήστος Αλλούσι (Ανατολή Νέας Ιωνίας) 5.08.87
  13. Μάριος Ποντζής (Πανιώνιος) 5.11.05
  14. Γιώργος Μεντής (Σπύρος Λούης Κορυδαλλού Νίκαιας) 5.14.40
  15. Γιώργος Λύρος (Θέρσιππος Περιστερίου) 5.19.62
  16. Θόδωρος Αρωνιάδας (Τρίτων Χαλκίδας) DNF

3000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Ειρήνη-Ρία Μιχαλά (Αλέξανδρος Μακεδονίας) 10.17.63
  2. Παναγιώτα Λαζάρου (ΓΕ Πόρου) 10.21.95
  3. Φωτινή Αμπντέλ Σαμάλ-Οικονόμου (ΓΑΣ Ιλισσός) 10.52.82
  4. Ελένη Νικολέτα Μαυριδοπούλου (ΓΣ Ηλιούπολης) 10.53.32
  5. Ελισάβετ Δήμου (ΓΣ Γλυφάδας) 10.59.46
  6. Ευγενία Παρθενίδη (Ανατολή Νέας Ιωνίας) 11.21.01
  7. Σοφία Αλυσανδράτου (ΓΣ Αμαρουσίου) 11.24.02
  8. Χριστίνα Διονυσία Μπουρτζόνη (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 11.30.65

5000 μ. ΑΝΔΡΩΝ

  1. Χρήστος Βαρέλης (ΓΣ Κηφισιάς) 15.39.28
  2. Σπύρος Καπογιαννάτος (ΓΑΣ Ιλισσός) 15.42.78
  3. Δημήτρης Συμεωνίδης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 15.49.78
  4. Θωμάς Πούλος (ΓΑΣ Ιλισσός) 15.56.79
  5. Αντώνης Σαρρής (ΓΣ Βέλος Π. Φαλήρου) 16.22.29
  6. Γιάννης Παπαλεωνίδας (Τρίτων Χαλκίδας) 16.26.06
  7. Μιχάηλο Πουζανόφ (ΓΣ Γλυφάδας) 16.39.63
  8. Δημήτρης Λινάρδος (ΑΟ Κάλλιστος) 16.47.09
  9. Βασίλης Χήρας (ΓΑΣ Ιλισσός) 17.01.24
  10. Κωνσταντίνος Θεοδώρου (Νίκη Βύρωνα) 17.33.87
  11. Άγγελος Βαρελάς (Ανατολή Νέας Ιωνίας) 19.11.82
  12. Αλέξης Γεωργούλιας (Ανατολή Νέας Ιωνίας) 19.16.31
  13. Παναγιώτης Διονυσακόπουλος (Πέλωψ Πατρών) DNF
  14. Γιώργος Κασσαράς (ΓΑΣ Ιλισσός) DNF
  15. Ματέο Ματζιάρ (ΑΟ Μυκόνου) DNF
  16. Κωνσταντίνος Ζεϊμπεκάκης (Θέρσιππος Περιστερίου) DNF

10000 μ. ΑΝΔΡΩΝ

  1. Βαγγέλης Μουρτζιάπης (ΠΑΣ Ιωνικός ’80) 34.14.85
  2. Λάμπρος Μαλτέζος (Τρίτων Χαλκίδας) 34.15.35
  3. Ηλίας Κατερινόπουλος (Τρίτων Χαλκίδας) 34.42.46
  4. Δημήτρης Τσάκαλος (ΓΣ Αμαρουσίου) DNF
  5. Μάρκος Γκούρλιας (ΓΣ Γλυφάδας) DNF
  6. Ανέστης Παπούλιας (ΠΑΟ) DNF
  7. Σέργιος Διακοστεφανής (ΓΣ Αμαρουσίου) DNF

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Το νέο ΔΣ της ΟΜΑΕ

Μιχάλης Πράσινος

Π. Τοκπασίδης: ‘Το γήπεδο δεν μας βοηθάει να παίξουμε το παιχνίδι που ξέρουμε’

Κώστας Λαγός

ΝΟ Χαλκίδας: Τετάρτη η Ελ. Κεχριώτη στο πανελλήνιο παγκορασίδων

Κώστας Λαγός
-->