EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

Σαν Σήμερα (12/6/2019): Κάνηθος-Δροσιά 2-3 (photos)

Η Δροσιά κέρδισε εκτός έδρας την Κάνηθο με 3-2, για την 8η αγωνιστική του 2ου ομίλου του τουρνουά τζούνιορ ‘Σεφερλής Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ.

Ο Λιοπύρης άνοιξε το σκορ για τη Δρόσια στο τελευταίο λεπτό του πρώτου μέρους και στο 32′ ο Βάθης ισοφάρισε για την Κάνηθο. Στο 36′ ο Νεστορίδης έδωσε και πάλι το προβάδισμα στον ΑΠΚΟ κάνοντας το 1-2 και στο 41′ ο Τραυλός έκανε το 1-3. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 42ο λεπτό με γκολ του Ρίζου.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοντογιαννίδης.

ΓΚΟΛ: 32′ Βάθης, 42′ Ρίζος-25′ Λιοπύρης, 36′ Νεστορίδης, 41′ Τραυλός.

Κάνηθος (Γιώργος Αντωνίου): Πασχαλίδης, Τομαράς, Καραμπέλας Γ., Μπιμπίκας, Σταμέλος, Τσατσουλής, Ρίζος, Μπουρνούς, Καλημέρης, Ισαλλάρι, Βάθης. (Κοκοκύρης, Τσικόπουλος, Χαλδούπης, Καράμπελας Α., Τριμίντζιος).

Δροσιά (Φώτης Γεωργατσώνας): Τσαμίτας, Ζαλακώστας, Νεστορίδης, Τραυλός, Λιοπύρης, Ρούσσαλης, Τσίτσης, Τσομώκος, Σαλής, Ρίζος, Τανάγρας. (Τουλίτσης, Μαυροζούμης).

Δείτε φωτογραφίες απ’ τον αγώνα, πατώντας ΕΔΩ.

Οι αγώνες στο πρωτάθλημα παμπαίδων (5-6/11)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ: Πανόραμα 2020-21