EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σαν Σήμερα (19/5/2019): Κεραυνός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας 4-2 (photos)

Νίκη για τον Κεραυνό Χαλκίδας απέναντι στην ΑΕ Χαλκίδας με σκορ 4-2, για την 30η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Ο Κουζούλογλου στο 16′ άνοιξε το σκορ κάνοντας το 1-0 το οποίο ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.  Ο ίδιος παίκτης στο 53′ έκανε το 2-0 και στο 65ο λεπτό πέτυχε χατ-τρικ γράφοντας το 3-0 για την ομάδα του Κεραυνού. Στο 69′ ο Αρβανάκος μείωσε σε 3-1 για την ΑΕ Χαλκίδας, με τον Βαρτζή στο 81′ να σκοράρει και να κάνει το 4-1. Ο Διαμαντάκης στο 87′ σκόραρε διαμορφώνοντας το τελικό 4-2.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρβελάς/Κοντογιαννίδης-Μαρίνος.

ΓΚΟΛ: 16′ & 53′ & 65′ Κουζούλογλου, 69′ Αρβανάκος, 81′ Βαρτζής, 87′ Διαμαντάκης.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Αποστόλου, Δάβρης, Βαρτζής, Συνοδάκης, Στάμου (54′ Σάλεμ), Ρούσσος, Αντωνίου, Δουρμούσογλου, Καρκαλής, Κουζούλογλου, Ζαφείρης.

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παναγιώτης Χάλιος): Τσαμασφύρας, Φρυγανάς (46′ Γρίβας), Τσόγκας (46′ Κουστουμπής), Τσώκος (68′ Γιαννής), Βάθης, Γεραντώνης, Τριανταφύλλου, Μπαρμπούνης, Γουναρόπουλος, Αρβανάκος, Διαμαντάκης.

Δείτε φωτογραφίες απ’ το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.