Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Σαν Σήμερα (11/5/2019): Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας 3-1 (photos)

Ο Ερμήλιος επικράτησε της Ακαδημίας Ερέτριας με 3-1, για την 9η αγωνιστική του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο έκτο λεπτό με τέρμα του Μπαλάκα και στο 19′ ο Φοής ισοφάρισε για τον Ερμήλιο. Δύο λεπτά μετά ο Γραμματικόγιαννης ολοκλήρωσε την ανατροπή για τους γηπεδούχους κάνοντας το 2-1, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στο τελευταίο λεπτό του αγώνα, με τον Καλαμαρά να ‘σφραγίζει’ τη νίκη της ομάδας του.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παππάς.

ΓΚΟΛ: 19′ Φόης, 21′ Γραμματικόγιαννης, 60′ Καλαμαράς-6′ Μπαλάκας.

Ερμήλιος (Δημήτρης Αντωνόπουλος): Σαββίδης, Σκόνδρας, Τρίκκας, Φρούσης, Θεοδώρου, Γραμματικόγιαννης, Φόης, Μίσχος, Ράνος, Παναγιωτόπουλος, Καλαμαράς. (Ερμήλιος, Πολίτης, Πανταζής).

Ακαδημία Ερέτριας (Σπύρος Μήτρου): Αλιάζ, Τσώκος, Σαράπης, Ψωμαδέλης, Κιάκης, Αρσενόπουλος, Μαγκούτας, Ντενίσης, Μπαλάκας, Παναγιάρης, Μπασινάς Ι. (Μπρεγκάσι, Μπασινάς Ε., Καπετάνιος, Ντότσι, Τσίτσικας, Μπασινάς Κ.).

Δείτε φωτογραφίες απ’ το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Εύβοια Ρωμ-Αίας 4-6

Ηρακλής Ψαχνών: Αλλαγή μέρας στο φιλικό με Προοδευτική

ΕΠΣΕ: Ποινολόγιο ποδοσφαιριστών-αξιωματούχων (11-12,15/1)