EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Σαν Σήμερα (4/5/2019): Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 5-2 (photos)

Ο Άγιος Λουκάς επικράτησε της Καρύστου με 5-2, για την 11η αγωνιστική του 4ου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι ξεκίνησαν δυνατά και προηγήθηκαν με 0-2 με τέρματα του Ν. Χατζή στο τρίτο λεπτό και του Κοκοκύρη στο έκτο. Ο Άγιος Λουκάς έκανε την ανατροπή στην επανάληψη. Αρχικά ο Κ. Τσούμαρης με δύο τέρματα στο ξεκίνημα της επανάληψης -33′ και 36′- ισοφάρισε για τους γηπεδούχους και ακολούθησαν τρία τέρματα απ’ τον Χ. Τσούμαρη -38′, 44′ και 49′- διαμορφώθηκε το τελικό 5-2.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης Ι.

ΓΚΟΛ: 33′ & 36′ Τσούμαρης Κ., 38′ & 44′ & 49′ Τσούμαρης Χ.-3′ Χατζής Ν., 6′ Κοκοκύρης.

Άγιος Λουκάς (Μπόκαρης): Καραβάς, Παπουτσής, Ρέτσας, Κρόμπας, Χαραλάμπους, Τσούμαρης Χ., Κοτέλης, Τσούμαρης Κ., Λάμπρου. (Μεταξάς, Μπιμπίκας).

Κάρυστος (Πολυχρονίου): Χατζής Χ., Τζάλας, Μπούφης, Thaci, Nicolli, Μπαζία, Τζένης, Μάλλιος, Κοκοκύρης. (Χατζής Ν., Παπαζαχαρίου).

Δείτε φωτογραφίες απ’ τον αγώνα, πατώντας ΕΔΩ.

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Πανόραμα (2020)

Σαν Σήμερα (5/12/2010): Λουκίσια-Δάφνη Ερυθρών 0-1