EVIASPORTS ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ: Όλο το υπόλοιπο πρόγραμμα της Α’ Εθνικής γυναικών (2020-21)

Τ’ αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής, η βαθμολογία και το υπόλοιπο πρόγραμμα του δευτέρου ομίλου της Α’ Εθνικής γυναικών, στον οποίο συμμετέχουν οι Αβαντίδες.

1η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή-Φείδων Άργους 1-0

Αβαντίδες-Ολυμπιάδα Υμηττού 1-0

Καρυάτιδες Σπάρτης-ΑΕΚ Μεσολογγίου 0-3 α.α.

Οδυσσέας Γλυφάδας-Ατρόμητος 6-0

Εργοτέλης-Αστέρας Ρεθύμνου 1-1

Ρεπό: ΟΦΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Οδυσσέας Γλυφάδας 3, ΑΕΚ Μεσολογγίου 3, Αβαντίδες 3, Αγία Παρασκευή 3, Αστέρας Ρεθύμνου 1, Εργοτέλης 1, Φείδων Άργους 0, ΟΦΗ 0, Ολυμπιάδα Υμηττού 0, Ατρόμητος 0, Καρυάτιδες Σπάρτης 0.

 

2η αγωνιστική (18/4-4 μ.μ.)

ΟΦΗ-Αγία Παρασκευή (12 μ.μ.)

Φείδων Άργους-Αβαντίδες

Ολυμπιάδα Υμηττού-Οδυσσέας Γλυφάδας

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Εργοτέλης (1 μ.μ.)

Αστέρας Ρεθύμνου-Ατρόμητος

Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

 

3η αγωνιστική (25/4-4 μ.μ.)

Αγία Παρασκευή-Αβαντίδες

Καρυάτιδες Σπάρτης-ΟΦΗ

Οδυσσέας Γλυφάδας-Φείδων Άργους

Αστέρας Ρεθύμνου-Ολυμπιάδα Υμηττού

Ατρόμητος-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Ρεπό: Εργοτέλης

 

4η αγωνιστική (28/4-4 μ.μ.)

Καρυάτιδες Σπάρτης-Αγία Παρασκευή

Αβαντίδες-Οδυσσέας Γλυφάδας

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Φείδων Άργους-Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Ολυμπιάδα Υμηττού

Ρεπό: Ατρόμητος

 

5η αγωνιστική (5/5-5 μ.μ.)

Αγία Παρασκευή-Οδυσσέας Γλυφάδας

Εργοτέλης-Καρυάτιδες Σπάρτης

Αστέρας Ρεθύμνου-Αβαντίδες

Ατρόμητος-ΟΦΗ

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Φείδων Άργους

Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

 

6η αγωνιστική (9/5-5 μ.μ.)

Εργοτέλης-Αγία Παρασκευή

Οδυσσέας Γλυφάδας-Αστέρας Ρεθύμνου

Καρυάτιδες Σπάρτης-Ατρόμητος

Αβαντίδες-ΑΕΚ Μεσολογγίου

ΟΦΗ-Ολυμπιάδα Υμηττού

Ρεπό: Φείδων Άργους

 

7η αγωνιστική (16/5-5 μ.μ.)

Αγία Παρασκευή-Αστέρας Ρεθύμνου

Ατρόμητος-Εργοτέλης

ΑΕΚ Μεσολογγίου-Οδυσσέας Γλυφάδας

Ολυμπιάδα Υμηττού-Καρυάτιδες Σπάρτης

Φείδων Άργους-ΟΦΗ

Ρεπό: Αβαντίδες

*Η ΕΠΟ έχει ανακοινώσει ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων ως την 7η αγωνιστική.

 

8η αγωνιστική

Ατρόμητος-Αγία Παρασκευή

Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Εργοτέλης-Ολυμπιάδα Υμηττού

Καρυάτιδες-Φείδων Άργους

Αβαντίδες-ΟΦΗ

Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

 

9η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Ολυμπιάδα Υμηττού-Ατρόμητος

Φείδων Άργους-Εργοτέλης

ΟΦΗ-Οδυσσέας Γλυφάδας

Αβαντίδες-Καρυάτιδες Σπάρτης

Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

 

10η αγωνιστική

Ολυμπιάδα Υμηττού-Αγία Παρασκευή

Ολυμπιάδα Υμηττού-Φείδων Άργους

Αστέρας Ρεθύμνου-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Αβαντίδες

Οδυσσέας Γλυφάδας-Καρυάτιδες Σπάρτης

Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

 

11η αγωνιστική

Φείδων Άργους-Ολυμπιάδα Υμηττού

ΟΦΗ-ΑΕΚ Μεσολογγίου

Αβαντίδες-Ατρόμητος

Καρυάτιδες-Αστέρας Ρεθύμνου

Οδυσσέας Γλυφάδας-Εργοτέλης

Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στ. Σορεντίνο: ‘Μείνετε σπίτι, χρειάζεται μόνο αυτό’

eviasports

Απόλλων Ερέτριας: Ελεύθεροι οι Λ. & Μ. Καρλατήρας

Κώστας Λαγός

Ατρόμητος Μεσσαπίων: Διοργανώνει πρωτάθλημα στις 2/4

Κώστας Λαγός