Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σαν Σήμερα (7/4/2019): Ανάποδος-Κριεζά 2-3 (photos)

Τα Κριεζά κέρδισαν εκτός έδρας τον Ανάποδο με 3-2, για την 20η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο πρώτο λεπτό της επανάληψης με τέρμα του Τσόκα, ενώ γρήγορα έγινε το 0-3 με γκολ του Ι. Δημολιάνη στο 47′ και στο 54′. Ο Ανάποδος μείωσε στο 57′ με γκολ, του Πανουργιά και στο 86ο λεπτό ο Κοντός διαμόρφωσε το τελικό 2-3.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουλιάρας/Τσιφλάκος-Ιωάννου Α.

ΓΚΟΛ: 57′ Πανουργιάς, 86′ Κοντός-46′ Τσόκας , 47′ & 54′ Δημολιάνης Ι.

Ανάποδος: Βασίλης, Μπρόκος (51′ Σφέτσας), Πανουργιάς, Μεγαγιάννης, Θεοδώρου, Γκερλές, Βισβίνης, Βέττας, Κοντός, Κουτσαυλής, Τζελάς (57′ Σπάχιου).

Κριεζά (Γρηγόρης Γκογκορώσης): Γκογκορώσης, Μήτρου Σ., Μούρτικας, Αθανασίου (86′ Νικολάου), Νόνας, Πάλλης, Τσόκας, Αθανασίου, Μήτρου Ε., Λυκουρής, Δημολιάνης Ι.

Δείτε φωτογραφίες απ’ το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Τα τελικά αποτελέσματα (3/4)

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Τα ονόματα των παίδων που κλήθηκαν στην προπόνηση της Δευτέρας 14/1

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Αλλαγές σε αγώνες 2ης αγωνιστικής